Як заробити гроші з нуля

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Фінанси

Основних способів заробити гроші з нуля три: робота в компанії, віддалена робота (фріланс) і відкриття власного бізнесу. Розглянемо їх докладно.

Інструкція:
1. Багато хто з нас працюють або колись працювали в компаніях, і для більшості це найкращий придбати певний статус, заробити гроші. У компаніях потрібні кар'єристи, тобто люди, які, з одного боку, мають певні амбіції, а з іншого - певну лояльність, уміння ладити з керівництвом, дотримуватися субординації і корпоративні правила, чекати, якщо необхідно, підвищень на посаді та зарплаті. Компанії бувають різні, в одних краще працювати просто щоб набратися досвіду, так як заробляти гідні гроші в них важко, в інших - рости і розвиватися, підвищувати свій статус і рівень життя. В останні потрапити набагато важче, і робота в них, відповідно, теж більш важка. Для роботи в таких компаніях знадобиться хороше вища освіта, вміння працювати і перераховані навички кар'єриста. Ті, хто вибрав для себе такий шлях до фінансового благополуччя, як правило, з нуля заробляють стабільні середні по ринку гроші, а в процесі кар'єрного зростання зарплата підвищується. Шлях до фінансового благополуччя через побудову кар'єри - найстабільніший, але при цьому досить тривалий.

2. Підприємець має шанси заробити великі гроші з нуля за короткий період. Однак варто пам'ятати про ризики бізнесу: можна заробити гроші, а можна залишитися ні з чим або навіть втратити останнє. Шанси заробити з нуля в бізнесі мають ті, хто може створити нову потребу, придумати нову ідею і вигідно запропонувати її ринку. Такою ідеєю може бути все, що завгодно: від кіоску дрібних побутових послуг до нового Інтернет-проекту. Деякі підприємці, не маючи власної ідеї, але володіючи певною сумою, намагаються почати вигідно продавати чужу, вже розкручену: купують франшизи (Starbucks, McDonalds та ін.) Такий бізнес менш вільна, оскільки його власник повинен дотримуватись встановленої концепції ведення справи, але більш стабільний.

2. Бізнес - це те середовище, в якій спочатку доводиться працювати без прибутку, наприклад, при його створенні, розробці ідеї. Але при успішному розвитку бізнесу прибуток від нього може бути непорівнянної з грошима, які навіть дуже хороший фахівець може отримати, працюючи в компанії. На користь бізнесу свідчить також те, що з розвитком Інтернету стало створюватися більше проектів з нульовим або майже нульовим бюджетом, оскільки такі проекти не вимагали ні офісу, ні великої кількості персоналу. Крім того, їх окупність нерідко буває рекордно швидкої.

2. Деякі вибирають фріланс - віддалену роботу за вільним графіком. Така робота підходить людям не всіх професій, але тим не менше у неї все більше і більше прихильників. Фрілансерами нерідко стають викладачі, перекладачі, програмісти, веб-дизайнери. При хорошому умінні виконувати якусь функцію (займатися англійською мовою з дітьми, створювати сайти та ін) фрілансер може відразу розраховувати на формування якогось кола клієнтів навколо себе і, відповідно, на швидке отримання грошей. Але слід пам'ятати, що ваш дохід залежить від ваших клієнтів і вашої сфери діяльності, тому навряд чи варто розраховувати на швидке фінансове благополуччя. У деяких сферах мати великий дохід важко: наприклад, робота викладача не завжди високо оплачується. Крім того, серед фрілансерів існує жорстка конкуренція....

Відповідь на запитання: Як заробити гроші з нуля