Як заробляти 1000 рублів в день

Posted by Admin on 29-06-2013, 15:14 in Фінанси

1000 рублів - не найбільша сума, яку можна заробити в день. Але скільки людей не отримує і стільки. На жаль, середня зарплата по Росії досі перебуває на рівні 20000-22000 рублів на місяць. Як це виправити?

Інструкція:
1. Якщо змінити роботу на більш високооплачувану не вдається, кожен з нас може скористатися трьома речами:
1. своїми вміннями (не обов'язково професійними, якщо ваша мама навчила вас добре шити, це теж згодиться);
2. своїми зв'язками;
3. інтернетом.
Додайте до цього ентузіазм і активність, і 1000 рублів в день скоро стануть тим мінімумом, який ви будете отримувати. Максимум залежитьтільки від вас.

2. Постарайтеся оцінити те, що ви вмієте. Припустимо, ви студент або випускник філологічного факультету, і те, що ви вмієте - це викладання англійської мови, переклади і написання текстів. Ви ще тільки студент або випускник, а у вас вже є три варіанти заробітку. Перший - найвдаліший: в приватних заняттях англійською мовою потребує кожен п'ятийшколяр, а коштує година роботи викладача в Москві від 500 рублів. Причому 500 рублів - це мінімальна ціна, якраз така, на яку може розраховувати студент. Отже, щоб заробити 1000 рублів в день, вам знадобиться провести 2 уроки англійської мови (2:00) і, природно, підготуватися до них (ще приблизно годину).

3. Шукати учнів можна череззнайомих (це самий зручний і перевірений варіант), сайти для репетиторів, у спільнотах LiveJournal або просто в інтернеті. Почніть спочатку з одного-двох учнів, так ви зможете зрозуміти, наскільки вам подобається викладання, де вам зручніше викладати - у себе вдома або в учня (це можна узгодити). Потім учнів у вас стане більше, як і грошей.

4. Викладати можна будь-які предмети - зараз в ціні все, особливо ближче до весни, коли школярі починають готуватися до ЄДІ. Для тих, хто не хоче викладати, є безліч інших способів, таких як, наприклад, надання послуг перукаря та візажиста (якщо у вас є відповідний диплом чи сертифікат), лагодження або навіть пошиття одягу, створення сайтів, написання бізнес-планів та інше. Визначилися, що ви добре вмієте і що при цьому гідно оплачується. Наступний крок - обдзвін родичів і знайомих, самореклама через соціальні мережі, розміщення інформації про себе в професійних співтовариствах, на форумах, онлайн дошках оголошень. Для того, хто проведе таку рекламну кампанію і добре зарекомендує себе, 1000 рублів в день стануть лише початком. При цьому ви можете не йти зі своєї основної роботи, якщо вона вам подобається, оскільки надавати такі послуги, як приватні уроки, стрижка волосся, макіяж і т.д. можна вечорами і на вихідних днях - за узгодженням з клієнтом.

5. Розглянемо приклад з наданням послуг візажиста. Якщо у вас є сертифікат або диплом візажиста (неважливо, який давності) або якщо ви просто вмієте робити гарний макіяж, то ви можете обслуговувати наречених, відвідувачок балів і вечірок та ін Наявність диплома або сертифіката у цьому разі великий плюс, оскільки дипломований фахівець викликати більше довіри. Однак якщо документів, що підтверджують певний рівень навичок, у вас немає, але тим не менше технікою накладання макіяжу ви володієте добре, то цілком зможете заробити через знайомих, тобто тих, хто довіриться вам без підтверджень. Зрозуміло, в цьому випадку ваші послуги будуть коштувати дешевше, але як мінімум 700 рублів за один виїзд до клієнта ви отримаєте. З дипломом ваша ціна підніметься до 1800-2000 рублів залежно від досвіду роботи.

6. Візажисту знайти клієнток "з боку" просто: розмістіть оголошення про себе в соціальних мережах, на жіночих форумах. Бажано підготувати портфоліо - накрасьте сестру або подругу, зробіть красиві фотографії. Замовте візитки і роздавайте їх клієнткам, вони передадуть їх своїм подругам. Спочатку доведеться трохи "подемпінговать", оскільки початківців візажистів чимало. Однак 1000 рублів за макіяж - це лише стартова його вартість. Більше досвіду і вдячних клієнток - більше грошей.

7. Для розробників сайтів та веб-дизайнерів завжди багато замовлень на біржах праці фрілансерів, таких як www.freelance.ru та інших. Заругістріруйтесь, завантажте портфоліо, якщо воно у вас є, і починайте шукати клієнтів. На таких сайтах зазвичай буває багато як роботи, так і працівників, тому знайти клієнта може бути не завжди просто. Перевагу клієнти віддають тим, хто має портфоліо і досвід роботи. Якщо у вас немає ні того, ні іншого, доведеться погоджуватися на досить низьку оплату вашої праці. Однак пристойний бізнес-сайт може коштувати від 30000 рублів, тому при належних навичках ви зможете заробляти від 2000-3000 в день і більше.

8. 1000 рублів в день - мінімальний заробіток початкуючого перекладача-фрілансера. Переклад - робота трудомістка, але платять за нього, на жаль, не завжди гідно. В середньому переклад сторінки тексту з англійської мови на російську може коштувати від 200 до 400 рублів. Деякі замовники пропонують і менше, але погоджуватися на це не варто. Переклад з інших мов цінується вище. Якщо ви ніде не працюєте, то зможете переводити від 8-10 сторінок тексту в день, якщо у вас є робота, то приблизно 3-5 при високій працездатності. Таким чином, ваш денний заробіток може складати від 600 до 4000 рублів в день. Шукати замовників найкраще на професійних спільнотах на зразок "Міста перекладачів". Професійні спільноти хороші тим, що там можна отримати пораду від колег і "перевірити" замовника на сумлінність....

Відповідь на запитання: Як заробляти 1000 рублів в день