Як заробити в москві

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Фінанси

Ринок праці в Москві - самий насичений. Тут можуть знайти саму високооплачувану роботу фахівці будь-якого рівня. У Москві легше почати бізнес, оскільки в принципі будь-яка ідея знайде попит. Крім того, в Москву їдуть і молоді люди без освіти, намагаючись знайти тимчасову підробіток, просто заробити, виконуючи яку-небудь просту роботу. Як правило, це їм вдається, якщо підходити до такого виду заробітку з обережністю.

Інструкція:
1. Якщо ви хороший фахівець з досвідом роботи або випускник престижного регіонального вузу, то самий простий і надійний спосіб заробити в Москві для вас - розмістити резюме, вказавши в ньому, що переїзд з вашого міста в Москву для вас можливий. Як правило, компанії, тепло відносяться до кандидатів з регіонів (а таких за статистикою більше 50%!), Спочатку проведуть з вами співбесіду за телефоном. Якщо ви їм підійдете, вам призначать час для особистої зустрічі - природно, за погодженням з вами, адже всі роботодавці розуміють, що приїхати в Москву легко не всім. Отримавши приблизно 5-6 таких запрошень і "розкидавши" їх по 3-5 днях, варто купувати квиток на поїзд або літак до Москви і шукати тимчасове житло: напевно ви знайдете роботу. А вже заробити на обраному місці роботи вам допоможуть ваші амбіції. За статистикою, зібраною кадровими агентствами, працівники з регіонів в цілому швидше роблять кар'єру, ніж москвичі - завдяки своїм особистим якостям і навченості.

2. Ті, хто давно мріяв про відкриття свого бізнесу, можуть зробити це в Москві. Якщо ваша ідея не зустрічала відгуку у вашому місті, то в Москві вона його, швидше за все, зустріне, оскільки мегаполіс припускає наявність більшої кількості людей з різними потребами і більш високими доходами. Природно, щоб визначитися, чи варто провести невелике маркетингове дослідження за допомогою пошуковиків - чи є у вас вже конкуренти або ваша ідея унікальна? Хто ваша цільова аудиторія в Москві? Які у неї переваги? Також варто вчинити "пробну" поїздку до Москви для переговорів з банками, що надають кредити для бізнесу, якщо ваш капітал недостатній для ведення вашої справи.

2. Не мають певної кваліфікації і ті, хто просто бажає підробити (наприклад, молодь, яка шукає спосіб заробити кошти на літній відпочинок) можуть спробувати знайти разову роботу в Москві. Найкраще це робити через кадрові агентства, яких у Москві безліч: тут точно не обдурять. Достатньо просто зателефонувати або відправити резюме в таке агентство, можна прийти особисто і поговорити з менеджером. Молодих людей старше 16 років без певного освіти і досвіду роботи беруть кур'єрами, рознощиками піци, офіціантами, дівчат - секретарями. Багатьом компаніям часто, особливо в літній сезон, потрібен тимчасовий персонал. Можна знайти варіант з повною зайнятістю на певний період часу або з частковою за гнучким графіком. Деякі компанії запропонувати роботу в нічну зміну, але за законом в нічну зміну можуть працювати лише повнолітні.

2. Окремо варто сказати про такі способи заробити в Москві, як маркетингові опитування. Оголошення про їх проведення часто зустрічаються в Інтернеті в LJ-спільнотах (таких, як Http://community.livejournal.com/job_msk/). Ви приходите у вказаний час на опитування (за умови відповідності вашої кандидатури заданих параметрах - наприклад, якщо вам немає 18 вас ніяк не пустять оцінювати сигарети), заповнюєте анкету і отримуєте від 300 до 1000 рублів. Або дивіться фільм і відзначаєте, сподобався чи ні, і якщо так, то чим.

2. Піар-агентства нерідко набирають промоутерів - тих, хто роздає листівки, пропонує в супермаркетах спробувати певний продукт. Платять за таку роботу від 200 рублів на годину. Деякі працюють "зеленим чоловічком" - так в піар-агентствах називають людей в костюмах ростових ляльок. Сенс роботи в тому, що ви повинні певний час стояти в костюмі, наприклад, ведмедя, щось роздавати або просто привертати до себе увагу. Варто сказати, що це дуже важко фізично, а платять "зелених чоловічків" не більше, ніж промоутерам.

2. Шукати можливість заробити в Москві тим, хто віддає перевагу разову роботу, потрібно з особливою обережністю. Досі не всі роботодавці укладають договори з працівниками. Немає договору - Немає і трудових відносин. Заплатять вам чи ні - залежить від чесності роботодавця....

Відповідь на запитання: Як заробити в москві