Як заробити грошей в інтернеті новачкові

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Фінанси

Настає момент, і з різних причин користувач мережі інтернет задається питанням про заробіток. Кому то набридає ходити по сайтах і дивитися відео ролики, а хтось стурбований своїм фінансовим становищем.

Вам знадобиться:
1) Інтернет

Інструкція:
1. Напевно, ви вже вбивали в пошукачі запити про заробіток і бачили там масу пропозицій по заробітку і обіцянки про величезні гроші. Насправді це все обман. Заробляти 100 доларів на годину, при цьому нічого не роблячи, або натискаючи кнопки, ви ніколи не будете. Але реклама - двигун торгівлі, тому так все і заманливо. Але заробити можна, і першою справою потрібно налаштувати себе на працю. Саме на працю, адже легких грошей, як відомо не буває, а безкоштовний сир тільки в мишоловці.

2. Тепер потрібно поставити собі мету заробітку. Або ви приходите в інтернет за хорошим заробітком, який може перетворитися з додаткового доходу в основний спосіб отримання грошей. Або ж вам потрібні гроші для задоволення дрібних потреб, таких як оплата інтернету або поповнення балансу стільникового телефону.

2. Далі реєструємося в платіжних системах «Webmoney» і «Яндекс.Деньги». Всі платіжні операції в Рунеті проходять в основному через них.

2. Якщо вам потрібний невеликий, але постійний дохід, то реєструємося у всіляких поштових сервісах, клік-конторах, буксах. Робота буде, полягають у читанні листів приходять до вас поштою, кліках по пропонованих сайтам, банерах та іншим сервісам. Можна працювати беручи участь в опитуваннях. Заробіток, запропонований тут, буде невеликим, але стабільним. Але для цього доведеться реєструватися відразу в багатьох компаніях.

2. Для більш серйозного заробітку потрібно працювати більше, і трохи по-іншому напрямку. По-перше, потрібно створити сайт і розкрутивши його, заробляти на рекламі, кліках, засланнях. Для цього потрібно добре розбиратися в Сайтобудування. До того ж, дуже багато праці коштує розкрутити сайт і залучити на нього відвідувачів. Відчуваєте, яка чекає складна робота.

2. Можна обійтися і без сайту. Для цього можна влаштуватися фрілансером. Фрілансер - вільний робітник, який заробляє тим, що пише і редагує статті, створює сайт, пише скрипти та програми за гроші. Працюючи фрілансером, сам визначаєш робочий день і вид роботи. Звичайно ж, для цього потрібні певні знання і навички. Для написання статей потрібно бути грамотним, для програмування, потрібно знати спеціальні мови. Тому все залежить тільки від вас і ваших умінь....

Відповідь на запитання: Як заробити грошей в інтернеті новачкові