Як заробляти новачкові в інтернеті

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Фінанси

Багатьом знайома така ситуація: раптове скорочення, труднощі зі знаходженням нової пристойної роботи за фахом, повне виснаження фінансових запасів Що робити? Інтернет пропонує чимало можливостей заробити всім, як переконаним фрілансерам, так і новачкам.

Інструкція:
1. Основне правило для новачків в Інтернеті - обачність. Гроші можна як заробити, так і втратити. Або елементарно не отримати. Обманщики всіх мастей зустрічаються і в мережі. Тому не реагуйте на пропозиції купити якусь послугу або просто вкласти гроші заради якогось заробітку в майбутньому (зрозуміло, величезного, як вам обіцяють, і без праці). Без праці, на жаль, нічого не буває. Такі пропозиції - спроби зібрати по невеликій сумі з якомога більшої кількості користувачів.

2. Інтернет - це середовище постійного оновлення. Кожному сайту потрібен контент, тобто тексти, інформація, якою він заповнюється. Створювати контент для сайтів відносно просто, і новачок швидко зможе розібратися, що тут до чого. Сайти потрібно, крім того, розкручувати на форумах і в блогах, писати повідомлення, підтримувати розмову з користувачами. Така робота оплачується невисоко, але вона проста, і її можна зробити багато за досить короткий проміжок часу.

2. Мають філологічну або лінгвістичну освіту, А також просто люблячі і вміють швидко і легко писати можуть стати копирайтерами. Копірайтинг - це написання текстів і статей на продаж. Тематика - будь-яка (в залежності від замовника). Розміри - як правило, невеликі. Тексти потрібні як російською, так і англійською мовою. В середньому платять за них від 80 рублів за 1000 знаків (трохи більше половини аркуша А4).

2. З простого копірайтера можна стати SEO-копірайтером, тобто творцем текстів, що чутливо реагують на пошукові запити. Для цього не потрібно мати ні великого досвіду в написанні текстів, ні особливих талантів. Головне - використовувати в текстах ключові слова, подібні з пошуковими запитами. Наприклад, якщо ви пишете текст про покупку автомобіля марки Nissan, вам необхідно вставляти у ваш текст фрази, які з найбільшою ймовірністю набере той, хто бажає купити автомобіль Nissan. Зрозуміло, в тексті ці фрази повинні виглядати органічно.

2. Копірайтинг і робота з текстом (рерайтинг - переписування чужих текстів своїми словами, переклади) є, як правило, найпростішими способами заробітку в Інтернеті, придатними новачкам. Але є багато інших способів. Зайдіть на будь-яку біржу праці фрілансерів, наприклад, на www.freelance.ru. Кожен день там публікується багато замовлень для людей різних професій. Роботу для себе там може знайти і копірайтер, і юрист. Новачкові, звичайно, для початку доведеться погоджуватися на самі мінімальні розцінки - до появи портфоліо. Що ж, всі колись були в чомусь новачками....

Відповідь на запитання: Як заробляти новачкові в інтернеті