Як заробити на інтернет сайтах

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Фінанси

Заробити на інтернет-сайтах можна, якщо приділяти роботі достатньо часу. По суті, повний робочий день. І все одно пасивний заробіток в інтернеті - наприклад, продаж посилань через т.зв. біржі - вже не приносить стільки грошей, як рік чи два тому.

Вам знадобиться:
- Комп'ютер
- Інтернет
- Сайт

Інструкція:
1. Підніміть відвідуваність інтернет-сайтів, на яких збираєтеся заробляти. Складіть семантичне ядро, розмістіть унікальні статті, в яких присутні необхідні вам ключові слова або словосполучення. Не варто генерувати текстові матеріали через так звані сінонімайзери. Вже практично всі пошукові системи розпізнають їх як непридатні для індексації. З цієї ж причини не трудіться над машинним перекладом статей зарубіжних ресурсів. Нічого крім згубленого часу і санкцій це не дасть. У ряді випадків можна чути, що зроблені такими способами сателіти успішно сидять в індексі, повірте, це до пори до часу.

2. Розміщуйте унікальні статті з ключовими фразами рівномірно, а не все відразу. Намагайтеся це робити хоча б через день-два. Даний механізм змусить робота приходити на ваші сайти частіше, відповідно швидше включати нові сторінки в індекс. Для того щоб заробити на сайтах, хороша індексація просто необхідна. Другий важливий аспект - посилальна маса, ведуча на ваші сайти. Намагайтеся розмістити якомога більше посилань на сайтах близького до ваших тематичним контентом. Це можна зробити як за бартером, так і за гроші. Якщо дозволяють фінансові ресурси, купуйте т.зв. «Вічні посилання» або посилання, розміщені назавжди.

2. Приступайте до реєстрації на біржах для заробітку на продажу посилань, після того, як у вас проіндексувати системами Яндекс і Гугл по тисячі сторінок, а ваші показники тиц і pr виросли (хоча б до тиц 20 pr3). Одна з найвідоміших бірж - www.sape.ru за останній рік істотно дискредитувала себе. Але, разом з тим, як і раніше залишається найбільш відвідуваною. Продаючи на ній посилання зі своїх інтернет-ресурсів, тим самим, заробляючи на сайтах, будьте гранично акуратні. Непогана біржа - www.linkfeed.ru. Багато користувачів перебралися на www.liex.ru, Біржу, зручну і прибуткову, але до роботи з якою треба звикнути в силу її специфіки.

2. Заробляйте на контекстній рекламі за допомогою розміщення на сайтах рекламних блоків від Яндекс.Директ, РМЯ, Бігун, AdSense та AdWords. Якісь із них працюють з сайтами з відвідуваністю від 300-400 хостів на добу, іншим відвідуваність не так важлива. Сайти з такими показниками, як описані вище, здатні з контекстної реклами приносити власнику від 5 до 10 тис. руб. на місяць. Сума багато в чому залежить від тематики ресурсів....

Відповідь на запитання: Як заробити на інтернет сайтах