Як заробити на кишенькові гроші

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Фінанси

Підлітковий вік - це час, коли найбільш сильно хочеться бути самостійним. Одна з головних ознак дорослої відбувся людини - це гроші, зароблені чесною працею, які не потрібно випрошувати у батьків. Але як же заробити сучасному підліткові?

Інструкція:
1. Якщо вам ще немає чотирнадцяти років, то на роботу вам не влаштуватися. Однак це зовсім не означає, що вам доведеться сидіти без грошей. Подумайте, чи сильно батьки завантажують вас домашньою роботою, чи впораєтеся ви ще з якимись дорученнями? Якщо існує неохоплених вами домашня робота, йдіть до батька і домовляйтеся, що за n-ну суму ви будете мити його машину, а за додаткову плату доглянете за маминими петуніями. Зрозуміло, при цьому ви повинні точно знати, що впораєтеся, не зламаєте машину і не забудете про квіти через тиждень. Якщо у вас хороші стосунки з батьками, напевно вони підуть вам на зустріч.

2. Ваші батьки дозволяють собі часом випити і напевно читають газети? Порожні пляшки і непотрібна преса - це справжній скарб для дитини. Дізнайтеся, де у вашому місті знаходяться пункти прийому макулатури та склотари і віднесіть непотрібні речі туди. Відстоявши чергу, можливо, в не самій приємній компанії, ви отримаєте чесно зароблені на кишенькові витрати гроші.

3. Запропонуйте свої послуги сусідам. Допомогти вигуляти старенькій собаку, посидіти з дитиною молодої жінки - підліток з легкістю впорається з цими нехитрими завданнями і отримає зароблену плату.

4. Якщо ви вже можете влаштовуватися на роботу офіційно, зверніть увагу на такі вакансії, як курьер, розповсюджувач флаєрів. Багатьом ресторанам потрібні рознощики піци і японських делікатесів, на ринок вимагаються рознощики їжі і кави. Це нескладна робота, і платять за неї без проблем.

5. Не забувайте і про віддалений заробіток. Якщо ви вмієте складати статті, писати програми, майструвати сайти, ви здатні знайти непогану підробіток в будь-якому віці. Для цього вам знадобиться лише зареєструватися на фрілансерських сайті.

6. Зверніться в молодіжну біржу праці у своєму місті. Там вам допоможуть знайти як одноразову, так і постійну роботу, яка буде стабільно приносити вам невеликий заробіток на кишенькові витрати....

Відповідь на запитання: Як заробити на кишенькові гроші