Як заробити в інтернеті хороші гроші

Posted by Admin on 2-07-2013, 22:06 in Фінанси

Світ інтернету в останні роки для багатьох став практично рідним домом. При цьому в ньому можна не тільки розважатися, але і заробляти хороші гроші. Способів заробітку в інтернеті представлена величезна безліч, вам лише залишається проаналізувати свої можливості і вибрати зручний варіант.

Інструкція:
1. Проаналізуйте свої можливості і знання. Також визначте час і суму грошей, які ви готові витратити. Від цих факторів залежить не тільки спосіб заробітку, але й сума одержуваного доходу.

2. Заробляйте хороші гроші на власному сайті. При цьому ви можете отримувати дохід від продажу посилань і трафіку, розміщення банерів або контекстної реклами. Для цього достатньо зареєструватися на сайті партнерської компанії і отримати відповідний скрипт. В подальшому ви будете отримати гроші за кожну людину, який перейшов з вашого сайту на зазначені посилання.

3. Відкрийте власний сервіс з продажу гороскопів або контенту. Дані спосіб заробітку підходить для тих, хто розбирається в подібній тематиці. Прибуток у цьому випадку буде йти за рахунок платних СМС, які будуть посилати користувачі вашого сайту для отримання доступу до певної інформації. Також можна відкрити фан-сайт з СМС-голосуванням.

4. Займіться фрілансом. Цей вид заробітку дозволяє вам отримувати прибуток за виконання віддаленої роботи без необхідності звітувати перед начальником. Найпопулярнішими у цьому плані є послуги по роботі в програмах Photoshop або 3dMax, а також написання статей.

5. Знайдіть сайт, де розміщуються оголошення про подібну роботу, візьміть замовлення, домовтеся про його умови і терміни й отримаєте винагороду. При цьому ви можете самі встановлювати розцінки на свої роботи. Якщо вам не подобатися виконувати замовлення, то можете продавати свої роботи на спеціальних біржах.

6. Торгуйте на ринку Форекс. Для отримання доступу до валютної біржі необхідно вибрати брокерську контору, яка буде виступати посередником і надасть торговельну платформу для ведення торгів. При цьому слід попередньо вивчити інформацію про валютних парах, торгових стратегіях і методах аналізу. Без необхідних знань торгівля на ринку Форекс перетвориться на гру в лотерею, в якій удача не завжди буде на вашому боці....

Відповідь на запитання: Як заробити в інтернеті хороші гроші