Як заробити гроші без внесків

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Фінанси

В даний час спостерігається велика конкуренція на ринку праці. При цьому досить складно знайти спосіб заробітку, де не треба було б робити перші внески або купувати якесь додаткове обладнання. У зв'язку з цим, перед тим як почати шукати роботу, необхідно не тільки проаналізувати свої знання і можливості, але й оцінити наявні ресурси.

Інструкція:
1. Складіть список своїх навичок і знань, які можуть стати в нагоді для отримання прибутку. При цьому бажано бути достатньо відвертим з самим собою. Справа в тому, що більшість видів заробітку припускають роботу на самого себе, тому краще всього паралельно перелічити і свої недоліки. Після цього визначте наявність у вас техніки і зв'язків у певних колах. Також бажано скласти список знайомих, які могли б вам допомогти в реалізації задумів.

2. Займіться наданням певних послуг. Приміром, ви добре ладите з дітьми. Домовтеся зі знайомими, у яких є маленька дитина, що ви будете за певну плату доглядати за ним, коли вони кудись йдуть або їдуть. Якщо ви їм сподобаєтеся, то вони можуть вас порадити іншій родині.

3. Таким чином, ви наберете певне коло клієнтів. Зі збільшенням популярності і досвіду ви зможете поступово збільшити і плату за послуги. З цієї ж аналогією ви можете отримувати гроші за прибирання приміщень, виконання ремонтних робіт та інше.

4. Створіть власний сайт для заробітку. Якщо ви не розбираєтеся в даній області, то знайдіть знайомого, який зміг би вам допомогти. Також можна замовити створення сайту спеціальної компанії, але це потребуватиме певних грошових витрат. У разі знайомого ви можете домовитися про оплату після отримання вами прибутку з сайту. Заробіток в цьому випадку можна отримувати від продажу трафіку або посилань, виставлення банерів і контекстної реклами, а також від участі в партнерських програмах.

5. Стати фрілансером. Якщо ви вмієте працювати в програмі 3dMax, Photoshop і інших, маєте навички створення сайтів або чудово пишете статті, то ви можете заробити на своїх знаннях хороші гроші. Введіть в пошуковику слово «фріланс», і вашій увазі буде надано безліч сайтів, на яких викладені оголошення про роботу. Виконуйте замовлення і отримуйте оплату....

Відповідь на запитання: Як заробити гроші без внесків