Як заробити гроші легким способом

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Фінанси

Багато хто замислюється про те, як заробити гроші легким способом. При цьому хочеться докласти мінімум особистих зусиль і часу. Таким людям варто нагадати стару приказку: без праці - не витягнеш рибку зі ставка.

Інструкція:
1. Визначте суму стартового капіталу, яку ви готові витратити на свій заробіток. Як правило, легкі способи отримання грошей вимагає якихось початкових вкладень, які з часом не тільки окупляться, але і примножать ваш дохід. Після цього варто з'ясувати, скільки часу на день ви готові витрачати на роботу і в яких умовах готові трудитися.

2. Перерахуйте на аркуші паперу свої переваги і недоліки, а також складіть список своїх умінь. Проаналізувавши всю цю інформацію, ви зможете визначити оптимально легкий вид заробітку, який задовольнить ваші потреби.

3. Заробляйте на своєму сайті. Даний вид заробітку можна вважати в даний час самим легким і вимагає мінімум вашої уваги. При цьому якщо ви захоплені тематикою ресурсу, то ще й отримаєте задоволення від своєї роботи. Визначте спосіб, яким ви будете отримувати прибуток. Можна брати участь у партнерських програмах, розміщати контекстну рекламу, продавати посилання або обмінювати електронні гроші. Існує безліч способів легко заробити на розкрученому сайті, тому ви швидко знайдете найбільш вигідний для вас.

4. Беріть участь в партнерських програмах. До прикладу, в сервісі Webmoney є можливість отримати атестат реєстратора та отримати прибуток за рахунок видачі персональних атестатів іншим учасникам системи по вашим тарифами. Щоб прискорити свій заробіток, необхідно провести певну рекламну розкрутку: створити власний блог або сайт, розмістити оголошення на інформаційних ресурсах та інше.

5. Стати посередником. Комерційне посередництво являє собою допомогу замовнику в пошуку необхідного товару. Спочатку варто вибрати сферу зайнятості, в якій ви розбираєтеся і маєте певні зв'язку. Після цього складіть базу даних з телефонами, адресами та прайсами. Далі дайте оголошення в газету. При надходженні замовлення обумовлюйте ціну за посередницькі послуги та терміни доставки....

Відповідь на запитання: Як заробити гроші легким способом