Як заробити гроші в Новосибірську

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Фінанси

Основна частина часу і сил більшості людей іде на заробляння грошей. Дійсно, гроші - це засіб для отримання необхідних благ і можливостей. Але для того, щоб зробити процес заробітку більш ефективним, потрібно враховувати специфіку місця, в якому ви живете. Наприклад, як же краще заробити гроші в Новосибірську?
Вам знадобиться:
- Резюме;
- Трудова книжка;
- Початковий капітал.

Інструкція:
1. Влаштуйтеся на роботу. Дійсно, це найбільш простий спосіб почати заробляти гроші швидко. Його плюс ще й у тому, що він не вимагає початкових вкладень грошей. Знайти роботу, яка підходить вам, можна як через Центр зайнятості населення м. Новосибірська, так і через кадрові агентства. Ефективний і самостійний пошук роботи за допомогою газет та інтернету, наприклад, міського сайту www.ngs.ru, На якому регулярно публікуються оголошення про вакансії.

2. Відкрийте свій бізнес. Цей спосіб отримання грошей розрахований на достатньо довгий термін - окупність справи наступає далеко не відразу. До того ж, потрібен початковий капітал. Кредит у банку для відкриття бізнесу отримати непросто, але є інше рішення - в місті діє програма підтримки малого підприємництва, за якої людині, Що відкриває свою фірму, можуть надати певну суму в якості допомоги. Інформацію про це можна отримати в центрі зайнятості.

3. Заробіть гроші на купівлі та продажу житла. Новосибірськ - це велике місто, на території якого ведеться багато будівництв житлових будинків. Тим не менш, квартир, як і раніше не вистачає, і ціни на них ростуть. Варіантом короткострокових інвестицій може стати покупка житла, що будується за низькою ціною і подальша його перепродаж. У разі покупки готової квартири на довгий термін її можна буде здавати. Також для довгострокових інвестицій найкраще купувати житло в перспективних, що розвиваються районах. Наприклад, хорошим вкладенням стане придбання житлоплощі в районі площі Станіславського і Гусінобродского шосе - туди до 2015 року планується проведення метро....

Відповідь на запитання: Як заробити гроші в Новосибірську