Як заробити гроші інваліду

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Фінанси

Людина, яка перебуває в обмежених умовах, має не тільки обмеження, але і переваги. На жаль, деякі інваліди бачать у собі тільки недоліки і вважають, що не можуть заробляти добрі гроші, як інші люди - від такого стилю мислення треба позбавлятися.

Інструкція:
1. Складіть список сильних і слабких сторін. До слабкостям належать обмеження, пов'язані зі станом здоров'я: неможливість пересуватися, слабкий голос і т.д. Сильні сторони можуть включати: вміння набирати текст на клавіатурі, гарний голос і ін

2. Визначте основний «робочий інструмент». Подивіться на список сильних сторін, щоб вибрати вміння, на яке можна спертися в питаннях заробітку. З одного боку, здорові люди вміють працювати з клавіатурою, але у них теж виникають проблеми із зароблянням грошей, І навряд чи хто вважає таке вміння перевагою. Але у випадку з інвалідом все виглядає інакше, тому що всі сили зосереджуються на чомусь одному, і це стає потужним інструментом. Здорові люди іноді не цінують того, що мають, тому не можуть отримати користь. Робочим інструментом може бути і голос - але для початку виберіть лише один «інструмент».

3. Створіть товар для продажу. Це може бути звичайний файл або послідовність файлів - у форматі аудіо, відео або тексту. Робіть те, що позбавить людей від якоїсь проблеми. Використовуйте обраний «інструмент» і необхідні комп'ютерні програми. Якщо щось не вмієте робити, складіть план самонавчання і дотягніть себе до потрібного рівня. Це нормально - інші люди теж підвищують кваліфікацію та переучуються, тільки вам доведеться робити це самостійно.

4. Найміть менеджера, згідного співпрацювати на партнерських умовах. Підходящий людина повинна компенсувати ваші слабкі сторони, які перешкоджають досягненню успіху. Поясніть співробітникові, що у вас є товар для продажу в цифровому вигляді, але знадобиться допомога, щоб отримати прибуток. Скажіть, що ніхто не отримує зарплати, є ризик невдачі, але в разі успіху прибуток поділіть, як партнери. Людина може займатися цим у вільний час. Якщо його щось не влаштує, шукайте іншого - ніякі перешкоди не повинні вас зупинити.

5. Зберіть в інтернеті групу з бажаючих вирішити проблему, якою ви займаєтеся. Віддайте товар безкоштовно, але з умовою, що люди застосують рекомендації на практиці і до певної дату надішлють відгуки. Зворотній зв'язок покаже, наскільки добре була виконана робота на третьому кроці. Якщо все в порядку, отримаєте захоплені відгуки і будете впевнені, що продукт можна продавати. Якщо відгуків не буде або люди скажуть, що вашим способом проблему вирішити неможливо, нічого катастрофічного. Починайте знову з третього кроку. Іноді бізнес не виходить відразу, але з досвідом прийдуть і гроші.

6. Зробіть пробні продажі. Тестуйте різні ціни - зовсім низькі і дуже високі - щоб зрозуміти, на що покупці швидше реагують. Обіцяйте повернення грошей і обов'язково викладайте відгуки, отримані на п'ятому кроці.

7. Не намагайтеся все робити самостійно. Якщо пробні продажі виходять і люди надсилають відгуки, залучайте до справи фахівців з розкручування бізнесу - на партнерських відносинах - щоб вийти на інший рівень доходу....

Відповідь на запитання: Як заробити гроші інваліду