Як заробити на ремонті квартир

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Фінанси

Незважаючи на те, що ринок будівельних послуг як і раніше залишається на дві третини «сірим», все більше досвідчених бригадирів і виконробів переходять на «білу» систему роботи - реєструють повноцінну фірму і починають вести прозору бухгалтерію. При цьому, якщо грамотно організувати просування і постійно працювати над якістю послуг, що надаються, можна збільшити прибуток в кілька разів і залишити за рівнем доходу напівлегальні бригади далеко позаду.

Вам знадобиться:
- Невеликий офіс в зручному для клієнтів місці;
- Секретар або офіс-менеджер;
- Бригада майстрів з чотирьох осіб;
- Допуск саморегулівної будівельної організації;
- Сайт-візитка в інтернеті і інші засоби реклами.

Інструкція:
1. Орендуйте невеликий офіс для зустрічей з клієнтами і які надходять на роботу до вас фахівцями. Знадобиться офіс також для створення статусу вашої фірми, особливо це необхідно в тому випадку, якщо ви хочете дійсно вигідно відрізнятися від «сірих» будівельних бригад. Організувати роботу офісу повинен секретар на окладі, при цьому добре, якщо він буде володіти навичками ведення кадрового діловодства.

2. Сформуйте перший бригаду майстрів, яка буде виконувати надходять замовлення. У міру розвитку фірми можна буде створити декілька постійно діючих бригад, не забуваючи також формувати кадровий резерв для підстраховки. Керуючись своїм досвідом, старими знайомствами і рекомендаціями, підберіть чотирьох чоловік - штукатура, маляра, сантехніка та електрика.

3. Вступите в саморегулюючою будівельну організацію - членство в ній за законом вважається обов'язковою умовою для діяльності фірми, яка спеціалізується на будь-яких видах будівельних робіт, аж до косметичного ремонту. Тому, якщо ви збираєтеся ремонтувати квартири, проводити електромонтажні роботи або роботи з монтажу вентиляційних систем, саморегулівної організації не уникнути. Зберіть пакет документів (в тому числі підтверджуючих кваліфікацію ваших майстрів) і чекайте рішення її керівництва.

4. Організуйте просування вашої знову створеної фірми, виберіть для цього ті канали розповсюдження рекламної інформації, які здаються вам найбільш ефективними. У висококонкурентних регіонах (столицях та обласних центрах) вам може добре допомогти власний веб-сайт, який обслуговує грамотний фахівець-оптимізатор. У порівняно невеликих населених пунктах реклама, розміщена в інтернеті, не буде ефективна, краще вдатися до друкованих листівок і оголошеннях....

Відповідь на запитання: Як заробити на ремонті квартир