Як заробити пристойні гроші

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Фінанси

Заробити пристойні гроші без капіталовкладень нереально. Однак під капіталовкладеннями можуть розумітися не тільки матеріальні засоби, але і час, здібності, знання і досвід.

Інструкція:
1. Визначте, що для вас значить саме словосполучення «пристойні гроші». Для когось буде цілком достатнім заробити на гідне життя для себе і своїх дітей, а комусь хочеться ворочать мільйонами і мільярдами. У будь-якому випадку, ви повинні розуміти, що без праці - фізичної чи інтелектуального - хоча б на перших порах не обійтися. Тому сміливо обходьте стороною всі пропозиції, що обіцяють вам колосальні заробітки в мить ока.

2. Вирішіть, яка сфера діяльності найбільш перспективна в справжній момент або буде такою в недалекому майбутньому. Все ж працювати, як висловлюються письменники, «в стіл», сподіваючись, що тебе оцінять і зрозуміють вдячні нащадки - не надто продуктивний варіант для того, хто хоче заробити пристойні гроші в розквіті сил і можливостей. Тим не менш, не забувайте, що діяльність, якої ви присвятіть життя, не повинна викликати у вас роздратування. Навпаки, тільки займаючись улюбленою справою, ви зможете стати забезпеченим або навіть багатою людиною.

3. Якщо ви розумієте, що для обраної вами сфери вам не вистачає знань і досвіду, не відмовляйтеся від неї тільки тому. Знання можна придбати, закінчивши вуз, пристойні курси або, врешті-решт, займаючись самостійно. Отримати досвід - влаштувавшись на роботу за обраним напрямом. Наприклад, якщо ви палко бажаєте стати власником мережі універсамів, має сенс спочатку працевлаштуватися в якості продавця в такий магазин, паралельно займаючись на вечірньому або заочному відділенні факультету менеджменту або для початку в торговому технікумі. Постійно нагадуйте собі про те, ким ви хочете стати і скільки мають намір заробити, щоб хоч трохи полегшити собі важкий шлях до кар'єрних вершин.

4. Якщо у вас вже є і досвід, і знання, але начальство вас досі не просуває по службі або ви не заробляєте сум, які у вашому розумінні можна назвати «пристойними грошима», значить, вам доведеться або змінити, поки не пізно, роботу, і вибрати тепер дійсно ту, що подобається, або освоїти суміжні спеціальності, щоб стати незамінним фахівцем у своїй галузі.

5. Зрозуміло, ви можете спробувати заробити пристойні гроші, вкладаючи гроші в акції, граючи на валютній біржі, купуючи і продаючи нерухомість. Але, на жаль, для того щоб такі варіанти дійсно окупилися і стали приносити прибуток, вам доведеться затратити не тільки час, але й чималі кошти. А чималі кошти допоможуть вам заробити набагато більше, якщо ви вкладете їх в освіту і власний бізнес....

Відповідь на запитання: Як заробити пристойні гроші