Як заробити на своєму icq чаті

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Фінанси

В даний час фінансової нестабільності дуже актуальним є питання додаткового заробітку. При бажанні і достатній умінні прибуток можна отримати зі всього, у тому числі і власного ICQ чату. Такий заробіток не вимагає багато часу, а для деяких може стати і приємним проведенням часу.

Вам знадобиться:
- Свій ICQ чат.

Інструкція:
1. Створіть власний ICQ чат. Перед тим як приступити до заробітку на ньому, необхідно, що чат задовольняв деяким критеріям. Він повинен бути цілодобовим, так як обмежений за часом чат навряд чи гідний серйозного відносини до себе.

2. Займіться розкруткою свого чату. Цього можна досягти за допомогою спам-повідомлень, реклами на сайтах та інших хитрощах. Оформіть чат так, щоб з ним було приємно працювати користувачам. Реклама повинна притягати нових членів, а оформлення утримувати.

3. Продавайте повноваження в чаті. Цей спосіб заробітку є найпоширенішим і володіє достатнім попитом, так як завжди є люди, які бажають бути вище інших за званням. До прикладу, створіть чотири групи: VIP-члени, модератори, адміністратори і господар. Обмежте кількість людей, які можуть володіти цими повноваженнями. Виставите для кожної групи певну вартість, яка дозволить користуватися повноваженнями протягом місяця.

4. Займіться розміщенням платної реклами. Цей спосіб підійде для добре розкручених чатів. Розмістити реклами можна у фразі входу і виходу, в ікс-статус чату, в списку користувачів, в інформації чату, в спеціальному бот інформері, який видаватиме рекламне повідомлення в чат через певний проміжок часу. Для того щоб знайти клієнтів по розміщенню реклами, можна вивісити повідомлення типу: «На цьому місці може бути ваша реклама за N рублів на місяць».

5. Скористайтеся SMS-сервісами для заробітку. У цьому випадку вам знадобляться деякі пізнання в PHP і MySQL. Заробіток полягає в тому, що користувачі чату можуть активувати будь-яку можливість в чаті через відправлення на короткий номер певного повідомлення. При цьому частина вартості послуги відправляється на ваш електронний гаманець. Щоб скористатися такою можливістю, необхідно зареєструватися в партнерській програмі, яка пропонує короткі номери для таких сервісів....

Відповідь на запитання: Як заробити на своєму icq чаті