Як заробити в невеликому місті

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Фінанси

У провінції часто спостерігаються проблеми з роботою. По-перше, в невеликих містах набагато менше пропозицій та вакансій, по-друге, зарплати там сильно відрізняються від московських чи пітерських. Тому люди виїжджають на заробітки в столицю або центри регіонів. І це правильний вихід для тих, хто хоче працювати у великій компанії. А підприємці та творчі люди прагнуть виїхати в провінцію, адже там більше можливостей для розвитку бізнесу. Крім того, жителі маленьких міст можуть заробляти за допомогою інтернету.

Інструкція:
1. Невеликі міста надають величезні можливості для розвитку бізнесу. Якщо в мегаполісах вже все є, і всі ідеї давно реалізовані, то тут можна втілити в життя безліч цікавих і затребуваних проектів. Крім того, чим глухіше провінція - тим менше конкурентів. Тому перший і самий ефективний спосіб заробити в маленькому місті - заснувати свою справу.

2. Почніть з розробки ідеї. Прикладами можуть бути: озеленення міста (стрижка газонів, видалення бур'янів, посадка клумб) - таких організацій мало, а з часом ви обзаведетеся великою базою клієнтів, і, можливо, місцеве управління зробить вас оформлювачем міста; торгівля - безпрограшний варіант, якщо правильно врахувати інтереси і потреби міста; установка терміналів або обмінних пунктів - такий бізнес вимагає невеликих витрат і затребуваний навіть у селах. Подумайте про те, що бракує цьому населеному пункту, яке підприємство може стати єдиним, новим, але затребуваним.

3. Складіть бізнес-план на основі вашої ідеї. Уважно порахуйте витрати і вкладення в підприємство. Оцініть свої фінансові можливості - якщо вони не дозволяють реалізувати план, знайдіть інвестора. Пошук можна здійснювати через інтернет на форумах починаючих підприємців або через знайомих.

4. Зареєструйтесь як індивідуальний підприємець в місцевій податковій інспекції. Почніть втілювати бізнес-план: орендуйте приміщення, закупіть потрібне устаткування або товари, найміть працівників. Проведіть рекламну кампанію. Перевага невеликого міста в тому, що не потрібно вкладати багато грошей в рекламу, тому що інформація поширюється швидко. Досить встановити гарну вивіску біля вашого приміщення і дати в місцеві засоби масової інформації оголошення про швидке відкриття.

5. Якщо бізнес здається вам справою ризикованою і ненадійним, почніть заробляти в невеликому місті за допомогою інтернету, якому неважливо ваше місцеположення. Оцініть свої здібності в різних сферах. Вам необов'язково працювати за професією, важливо добре вміти небудь робити. Наприклад, якщо ви хороший програміст або дизайнер, знайдіть в інтернеті відповідні вакансії на віддалену роботу. Підготуйте резюме і портфоліо, пошліть свою заявку.

6. Якщо ви хочете працювати за власним графіком, самостійно визначати обсяги роботи, мати гнучкий графік, займіться фрілансом. Зареєструйтеся на надійних біржах віддаленої роботи, наприклад, free-lance.ru. Виберіть одну сферу діяльності, в якій ви сильні. Це може бути фотографія, переклади текстів, робота з аудіо, головне - щоб постановка задачі і результати оформлялися у вигляді цифрової інформації і могли бути передані за допомогою інтернету. Заповніть портфоліо, напишіть інформацію про себе і почніть шукати перших клієнтів і завдання....

Відповідь на запитання: Як заробити в невеликому місті