Як заробити на "Купи-продай"

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Фінанси

Епоха «Купи-продай» поступово відходить в історію. Буремні 90-ті роки минулого століття сьогодні з тремтінням згадуються втомленими човниками, коли доводилося мотатися в Польщу, Туреччину або Китай за товаром. Час заробітку на перепродажі товарів або чужої праці поступово йде з Росії, поступаючись місцем більш цивілізованим способам отримання грошей. Але і сьогодні можна заробити на класичній формулі «купи-продай», було б бажання.

Вам знадобиться:
- Інтернет;
- Мобільний телефон.

Інструкція:
1. Якщо ви хочете заробити велику суму грошей, то можете спробувати це зробити за допомогою сучасних технологій і завдяки вічній жадобі наших громадян купити подешевше. До ваших послуг кілька варіантів сучасного ведення бізнесу на основі принципу «купи-продай». Тут ви повинні запам'ятати головне правило - шукайте такі місця, де речі і продукти продаються дешево, щоб потім продати їх за вищою ціною.

2. Отже, де можна купити подешевше: - Інтернет-магазин. Через те, що йому не потрібно орендувати приміщення під офіс і оплачувати працю величезного штату працівників, вартість побутової техніки (холодильники, телевізори, мобільні телефони, пральні машини і т.д.) нижче, ніж у звичайних магазинах на 10-20%.

3. - Каталоги одягу і взуття. Товсті каталоги типу «Отто» періодично влаштовують сезонні розпродажі своїх товарів - ви можете купити, приміром, чоловічий светр зі знижкою від 20 до 80%.

4. - Замовлення одягу з США. Ціни на літні та зимові речі з Америки набагато нижчі за російські. Ви можете замовити одяг на 20-30% нижче, і це з урахуванням пересилки. Ще більш вигідно, якщо ви приєднаєтеся до спільноти в інтернеті, яке збирає оптовий замовлення, так ви заощадите ще додаткову знижку.

5. -Сезонні знижки і акції, розпродажі в магазинах. Тут важливо точно знати час початок дії знижок. Якщо ви встигнете до початку розпродажів, то зможете придбати два холодильники за ціною одного. Колі ви задумали отримати знижку на 10-30 відсотків на зимові чоботи, купуйте із наприкінці зими - на початку весни. В принципі, в багато супермаркетах завжди є товари з жовтими цінниками (знижка).

6. - Магазини секонд-хенд. Не всі товари в секонд-хенді ношені і затерті: часто в них потрапляють речі, які просто не розпродали в магазині і висять ще з фабричної етикеткою. Іноді для пошуку брендової покупки вам доведеться переглянути майже весь асортимент секонд-хенду.

7. - Сайти, що продають купони на знижку. Тут вам все повинно бути зрозуміло: купуєте за копійки купон на знижку, а потім купуєте товар з економією від 50 до 90%.

8. - Оптові бази, що продають товари дрібними партіями.

9. Отже, це були джерела дешевого товару, але де і кому ви можете його продати? Це ваші знайомі, родичі, друзі та колеги по роботі. Щоб отримати свою вигоду (10-30% від вартості), можна: - Здати товар у комісійний магазин;
- Продавати на ринку або у власному магазині;
- Знаходити покупців через газети безкоштовних оголошень або через інтернет;
- Відкрити свій інтернет-магазин, на це не потрібно великих грошей.
Система елементарна - в одному місці купив подешевше, в іншому продав дорожче....

Відповідь на запитання: Як заробити на "Купи-продай"