Як заробити на косметиці

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Фінанси

Одним з улюблених способів заробітку серед жіночої статі є продаж косметики. Бізнес цей нескладний і приносить задоволення, що дає можливість займатися улюбленою справою і отримувати непоганий прибуток.

Інструкція:
1. Мережевий маркетинг. Найбільш легкий спосіб заробити на косметиці - це продаж косметики класу мас-маркет, поширюваної за допомогою продавців-консультантів допомогою ознайомлення клієнтів з продукцією бренду по каталогах. Для такого бізнесу не потрібно великих грошових вкладень на початковому етапі, оренди або купівлі приміщення, залучення додатково робочої сили. Стати продавцем-консультантом легко, достатньо звернутися до чинного консультанту або в представництво обраної марки косметики у вашому населеному пункті. Вас зареєструють в якості представника, після чого ви можете приступити до роботі. Мережевий маркетинг передбачає кар'єрне зростання, починаючи з базового рівня - тієї самої роздрібної торгівлі за допомогою каталогів. Надалі ви маєте можливість заробляти набагато більше, відкривши власне представництво з продажу косметики, побудувавши власний мережевий бізнес.

2. Відкриття інтернет-магазину. Створення сайту з продажу косметики та засобів догляду за собою також не вимагає серйозних фінансових витрат і при цьому робить ваш бізнес доступним широкому колу користувачів віртуального простору. Бажано передбачити на сайті доставку товару по всій Росії - так покупців буде набагато більше. Залучити клієнтів допоможе контекстна реклама і перший строчки в популярних інтернет-пошукачах.

2. Виробництво hand-made косметики вдома. Спосіб оригінальний, передбачає наявність творчої жилки, деякої частки фантазії і вмілих рук. Можна варити мило, виготовляти бомбочки для ванн та масажні плитки. При наявності косметологічного освіти, ви зможете виготовляти креми, маски і лікувальну косметику, не обтяжену консервантами і барвниками. Такі засоби набирають популярність останнім часом....

Відповідь на запитання: Як заробити на косметиці