Як заробити первинний капітал

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Фінанси

Початковий капітал може бути як маленьким, так і великим, але суть свою він не міняє - це перші зароблені гроші, які служать для подальшого примноження стану. А як же заробити початковий капітал?

Інструкція:
1. Виберіть вид майбутнього заробітку: або робота «на дядю», або робота на себе. Також визначте місце роботи: офіс або будинок рідний за персональним комп'ютером.

2. Визначтеся, що ви найкраще вмієте робити. Розгляньте тільки чесні варіанти без жебрацтва і обману. Влаштуйтеся на роботу і отримуйте свою заробітну плату, формуючи первинний капітал.

3. Заведіть свій блог на безкоштовних блог-платформах. Поступово наповнюйте його цікавими матеріалами, в т.ч. новинами, тим самим приваблюючи якомога більше відвідувачів. Потім зверніться в банерних-обмінні мережі для надання вам реклами. За розміщення такої реклами у себе на блозі при гарній відвідуваності ви отримаєте свої кровні гроші за тисячу переглядів. Також зверніться на біржі посилань, де за один перехід з вашого блогу отримаєте декілька центів.

4. Зареєструйтеся на сайтах, які надають можливість заробити практично з будь-якими вміннями. Наприклад, написання текстів, різних слоганів, розробка сайтів, надання дизайнерських послуг і мн. ін Знайдіть собі постійного замовника і збираєте перший капітал.

5. Пишіть пости на форумах (своїх), створюючи цікаві і обговорювані теми. Таким чином ви будете їх розкручувати і отримувати надалі прибуток.

6. Купуйте дешевше і продавайте дорожче товари на різних аукціонах, бажано великих масштабів. Різниця і буде становити ваш заробіток. Будьте уважні, щоб не упустити відмінний товар за ціною нижче ринкової. Використовуйте системи, аналогічні «Снайпер», які роблять вирішальну ставку в останні секунди аукціону.

7. Займіться творчою діяльністю, наприклад, виготовленням авторських іграшок, можливо, навіть з природних матеріалів. Також рукоділлям, вишивкою і в'язанням, різьбленням по дереву і т.д.

8. Надавайте консультаційні послуги в тих галузях, в яких розбираєтеся дуже добре....

Відповідь на запитання: Як заробити первинний капітал