Як заробляти самостійно

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Фінанси

Фінансова незалежність - ознака заможності будь-якого сучасної людини. Стабільні заробіток забезпечить гідне життя, додасть впевненості в майбутньому і можливість розпоряджатися грошима на власний розсуд. Як почати заробляти самостійно?

Інструкція:
1. Зайнятися мережевим маркетингом. Хороший спосіб заробити самостійно для підлітків, студентів, домогосподарок, вагітних жінок і для всіх тих, хто не має можливості або бажання працювати на умовах робочого дня з повною або частковою зайнятістю на робочому місці. Мережевий маркетинг передбачає проходження вами всіх ступенів кар'єрної драбини послідовно, починаючи з самої нижчої - продавця. Вибір сфери продажів за вами - косметика та побутова хімія, посуд і кухонне начиння, побутова техніка та поліграфічна продукція. Краще вибирати ту область продажів, в якій ви непогано розбираєтесь або хоча б володієте базовими знаннями. Домогосподаркам і молодим мамам сподобається займатися продажем декоративної косметики, тим більше коло постійних клієнток консультантів косметики зазвичай складають подруги, колеги по роботі і родички.

2. Влаштуватися на роботу за фахом. Відповідний варіант для закінчили вищі навчальні заклади або здобули середню професійну освіту. Влаштуватися на роботу можна двома способами: звернутися до центру зайнятості або займатися пошуками підходящої вакансії самостійно. Самостійні пошуки безсумнівно вимагають великих тимчасових витрат і несуть ризик зустрічі з недобросовісним роботодавцем. Зате коло пошуків і перелік можливостей значно ширше. Щоб заробити самостійно, додайте своє резюме на спеціалізованих сайтах, відвідуйте співбесіди та цікавтеся вакансіями в газетах і журналах з оголошеннями роботодавців. Тоді пошук роботи не займе багато часу.

2. Відкрити власний бізнес. Справа витратна і ризикована. Однак ви будете працювати на себе, а не на чужого дядька і отримати можливість займатися улюбленою справою. Якщо ви обмежені в засобах, то вам готовий прийти на допомогу будь-який банк і навіть держава - у багатьох регіонах існують програми допомоги малому підприємництву на досить вигідних умовах....

Відповідь на запитання: Як заробляти самостійно