Як заробити грошей в Росії

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Фінанси

Епоха «купи-продай» поступово стає в Росії надбанням історії. Ні, звичайно і зараз існує безліч можливостей заробити на перепродажі чужого праці та товару. І все ж Росія поступово переходить до більш цивілізованих відносин. І добре заробити можна без ринкових відносин.

Інструкція:
1. Спробуйте влаштуватися на роботу, яка вам цікава. Займайтеся тим ділом, яке знаєте і любите. Зазвичай люди, які добре знаються на якихось сферах, навіть спочатку не обіцяють великих грошей, швидко йдуть в гору і отримують подвійне задоволення: від гідної оплати і від улюбленої роботи.

2. Зайдіть в інтернет і ознайомтеся з вакансіями роботодавців. Зверніть увагу: працювати ви можете як в офісі або підприємстві, так і вдома, у віддаленому режимі. Єдина умова - не піддавайтеся на пропозиції про швидке збагачення без вкладення капіталу.

2. Працюйте вахтовим методом. Росія завжди потребувала і буде потребувати у фахівцях, здатних працювати навіть у найвіддаленіших її куточках. Звичайно, це далеко не легкий шлях для заробітку, але платять тим, хто трудиться в непростих сибірських умовах, вельми непогані гроші.

2. Займіться фермерством. Вкладення на перших порах знадобляться чималі, але якщо вам вдасться налагодити хороші відносини з місцевою адміністрацією, то всі витрати на організацію та благоустрій швидко окупляться. Більш того, адміністрація сама буде спрямовувати саме до вас всіх вигідних покупців. Згодом можна буде відкрити і невеликий цех по переробці сільгосппродукції, що значно збільшить ваш прибуток.

2. Закінчите хороший вуз з пристойним дипломом. Не вірте численним запевненням у тому, що потрапити до вузу і вчитися в ньому без затрат нереально. Скаржаться тільки ледарі і двієчники. А самі викладачі тільки раді тлумачним студентам і самі з радістю допоможуть вам розібратися в складній темі, якщо ви покажете себе таким. Тому навіть студенти, які не мають «червоного» диплома (але без трійок), можуть знайти високооплачувану роботу за протекцією наставника.

2. Займіться будівельними та ремонтними роботами. Зберіть бригаду фахівців. Необов'язково, щоб це були громадяни РФ, головне, щоб вони були майстрами своєї справи. Якщо ви будете чесні зі своїми працівниками, то гарні результати і висока репутація не змусять себе довго чекати....

Відповідь на запитання: Як заробити грошей в Росії