Як заробити приватним візництвом

Posted by Admin on 23-07-2013, 19:42 in Фінанси

Багатьом автолюбителям, які прийняли рішення почати підробляти приватним візництвом, здається, що це досить просто. Вони не враховують витрати на бензин і ремонт свого автомобіля, а також величезну конкуренцію в галузі перевезень пасажирів.

Інструкція:
1. Перед тим, як ви почнете займатися приватним візництвом, добре обдумайте вашу затію. Якщо у вас є інша робота, то не робіть вибір у бік приватного візництва. Тому що дохід від такого виду діяльності нестабільний, а ризики непередбачених обставин, які можуть звести вашу прибуток до нуля, досить великі. Постарайтеся зробити приватний перевезення другорядним видом заробітку, за допомогою якого можна підлатати діри в сімейному бюджеті або ж купити певну річ. Пам'ятайте, що якщо ви будете займатися приватним візництвом професійно і зробите його основним видом своєї діяльності, то необхідно враховувати витрати на ремонт автомобіля, бензин, а також вашу безпеку під час нічних перевезень пасажирів. Також пам'ятайте, що такий рід діяльності є незаконним, оскільки ви не платите податок державі зі свого доходу.

2. Пам'ятайте, що існує велика конкуренція між водіями, які займаються приватним візництвом (так званими «бомбилами»). Особливо, якщо мова йде про роботу у нічних клубів, дорогих ресторанів, Вокзалів або аеропортах. Пам'ятайте, що ви не можете просто приїхати в такі місця і чекати клієнтів. Там існує черга і встановлений порядок роботи, порушуючи який, ви можете позбутися не тільки цілісності свого автомобіля, а ще й здоров'я. Потрапити в таку чергу досить складно і, швидше за все, доведеться комусь платити певний відсоток за стоянку в таких прибуткових місцях.

2. Почніть заробляти приватним візництвом біля станцій метро, або ж пересуваючись на машині по місту в пошуку голосуючих пасажирів. Пам'ятайте, що працюючи вночі, коли закрито метро, а міський транспорт вже не ходить, ви можете оголосити ціну за перевезення пасажирів більше, ніж вдень. Т.к.у вас немає таксометра, визначайте правильно тариф за перевезення пасажирів. Беріть по 20-25 рублів за кожен кілометр шляху. Для визначення тарифу вам буде потрібно хороше знання міста та відстані до тієї чи іншої його точки. Купіть GPS навігатор для більш впевненою орієнтації та прокладенню більш короткого маршруту. Це допоможе заощадити гроші на бензин і ваш час.

2. Не торгуйтеся з пасажирами, якщо їдете порожняком, тому пасажир може відмовитися, а ви втратите хоч якісь кошти. Також не сперечайтеся пасажирами, якщо бачите, що вони їздять за маршрутом часто. Вони краще за вас знають місцевий тариф і виїдуть на іншій машині, якщо ви відмовитеся. Пам'ятайте, що після 20.00 починається велика конкуренція серед «бомбив», тому що багато виїжджають підробити на пару годин після основної роботи. Не варто працювати і в години пік. Більше грошей піде на бензин через стояння в пробках....

Відповідь на запитання: Як заробити приватним візництвом