Як заробити з мікроавтобусом

Posted by Admin on 25-06-2013, 12:04 in Фінанси

Мікроавтобус в порівнянні з іншим пасажирським транспортом має ряд переваг: він набагато ширшими легкового автомобіля і разом з цим швидше і маневреннее будь-якого автобуса.
Тому, якщо у вас є мікроавтобус, то не пропустіть можливість заробити з його допомогою.

Інструкція:
1. Перший спосіб заробити гроші за допомогою мікроавтобуса - працювати по замовленнях. Адже мікроавтобус може знадобитися людям в самих різних життєвих ситуаціях, починаючи переїздами на нове місце проживання і закінчуючи перевезенням гостей під час весіль. Також останнім часом набирає популярність використання мікроавтобусів для поїздок на відпочинок: на море, курорт чи закордон.
Додайте оголошення про ваші послуги в газетах і і в інтернеті, на дошках оголошень, і чекайте дзвінків. Вони обов'язково будуть.

2. Другий спосіб - влаштуйтеся на роботу в міський автопарк, і, зареєструвавши свій мікроавтобус в якості маршрутного таксі, розвозити пасажирів по заданому маршруту. Мінус такої роботи полягає в тому, що частина вашої виручки (не менше двадцяти відсотків) вам доведеться віддавати роботодавцю. Однак плюси такої роботи також незаперечні: це і гарантований потік пасажирів, і офіційне працевлаштування з відрахуваннями в пенсійний фонд, І страхування вашого транспортного засобу.

2. Третій спосіб заробити на мікроавтобусі - перевозите людей з будинку до місця роботи і назад. Зверніться в компанії, де працює багато людей, з пропозицією забирати персонал після роботи і розвозити по домівках.
Також є люди, які добираються на роботу, розташовану в місті, з області або передмістя. Вони будуть раді мати постійного водія, який забезпечить їх безперебійну доставку туди і назад, навіть якщо за це доведеться платити.

2. Четвертий спосіб - здавайте ваш мікроавтобус в оренду транспортним або туристичним компаніям, та отримуйте прибуток за його прокат. Однак у цьому випадку ви будете ризикувати машиною, довіряючи її іншим людям, тому обов'язково застрахуйте мікроавтобус перед тим, як передавати його в орендне користування....

Відповідь на запитання: Як заробити з мікроавтобусом