Як заробити з Яндекс.Директ

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Фінанси

Найпоширеніша схема заробітку в інтернеті полягає в залученні інших користувачів на веб-сторінки, де пропонується зробити якесь дію чи зробити покупку. Дохід при такому виді діяльності безпосередньо залежить від кількості осіб, які зацікавилися рекламованим продуктом. Підвищити кількість успішних угод і збільшити заробіток можна за допомогою Яндекс.Директ. Для того, щоб почати заробляти в цій системі, потрібно виконати кілька нескладних дій.

Інструкція:
1. Перед використанням системи Яндекс.Директ знайдіть в мережі таку партнерську програму по просуванню товарів або послуг, яка дозволяє переходи з рекламних систем. Переконайтеся в тому, що умови співпраці і розмір комісії вас влаштовують.

2. Щоб почати працювати з сервісом Яндекс.Директ, зареєструйте новий аккаунт на Яндексі або увійдіть у вже існуючий. У розділі «Директ» натисніть на кнопку «Подати оголошення». Потім вкажіть параметри показу оголошень, заповнивши поля з'явилася форми.

3. Потім, натиснувши кнопку «Далі», перейдіть до створення оголошення. Позначте регіон, Для якого актуальна реклама.

4. Складіть заголовок оголошення і напишіть короткий текст таким чином, щоб людям хотілося скористатися вашою пропозицією. Для цього позначте в рекламному тексті головні переваги, який отримає користувач, перейшовши за посиланням.

5. В якості адреси сайту вкажіть повну партнерську посилання. Не бійтеся, що користувачі будуть ставитися до такого оголошенню з недовірою, оскільки при показах рекламного блоку буде видно тільки доменне ім'я ресурсу.

6. Підберіть такі ключові слова, які можуть вводити відвідувачі, які цікавляться запропонованими товарами чи послугами. Це допоможе залучати таких користувачів, які, швидше за все, стануть новими клієнтами рекламованої вами компанії.

7. Якщо необхідно, вкажіть конкретний проміжок часу, в яких мають проводитись покази рекламного блоку. Відправте оголошення на перевірку і дочекайтеся активації рекламного повідомлення модератором.

8. Після того, як створене оголошення буде схвалено, оплатіть показ рекламного пропозиції зручним способом. Врахуйте, що системою Яндекс.Директ приймаються платежі не менше певної суми, розмір якої можна дізнатися на офіційному сайті цієї послуги.

9. Отримайте різницю між вартістю продажів в партнерській програмі і витратами на залучення користувачів (за кожен новий клік по оголошенню Яндекс.Директ з вашого рахунку списується певна сума)....

Відповідь на запитання: Як заробити з Яндекс.Директ