Як заробити веб-гроші

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Фінанси

Веб-гроші або електронні гроші є популярним способом оплати послуг і товарів в інтернеті. Як і традиційні гроші, електронну валюту можна заробити. Зробити це можна різноманітними способами.

Інструкція:
1. Як і в реальному житті, для роботи в інтернеті потрібно володіти певними навичками: наприклад, писати програми, монтувати відеоролики, вміти працювати з аудіозаписами або текстом. Люди, зайняті в даній сфері, як правило, працюють на дому, і цей вид роботи називається фрілансом. Для того щоб фрілансери шукали собі роботу, існують спеціальні сайти - так звані "біржі фрілансу". Оплата за більшу частину робіт фрілансерів проводиться за допомогою електронних платіжних систем. Якщо ви добре вмієте робити щось з вищезгаданого - сміливо реєструйтеся на популярних майданчиках для фрілансерів. Дана діяльність є одним з найбільш прибуткових способів заробітку веб-грошей.

2. Заробити електронні гроші також можна на сайтах, які проводять кампанії за опитуваннями людей на найрізноманітніші теми. Як правило, замовниками даних опитувань є маркетингові відділи великих компаній. Кожен опитування варто від 10 до 150 рублів, залежно від його складності і вимог, що пред'являються до опитуваному особі. Для того щоб почати заробляти веб-гроші таким способом, зареєструйтесь на сайті, провідному опитування (наприклад oprosoff.net), вкажіть свої особисті дані, які потрібні для реєстрації й чекайте появи нових опитувань. Будьте готові до того, що ви не зможете брати участі в деяких опитуваннях, так як замовнику може знадобитися опитувати досить вузьке коло людей певного віку, доходу і професії.

2. Заробити певну кількість електронних грошей також можна на сайтах, що пропонують роботу, пов'язану з переглядом реклами в інтернеті. Однак дохід від такої діяльності у порівнянні з витраченим на неї часом буде невеликий....

Відповідь на запитання: Як заробити веб-гроші