Як заробити грошей на вулиці

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Фінанси

Влітку багато молоді люди намагаються заробити грошей - на подорож або просто на кишенькові витрати. Звичайно, прикро проводити теплі літні днинки в погано провітрюваному офісі, тому молодь найчастіше воліє працювати прямо на вулиці. Так можна і повітрям подихати і не втратити спортивної форми. Адже обравши роботу на вулиці, будьте готові проводити по декілька годин на день, стоячи на ногах.

Інструкція:
1. Ви точно бачили молодих людей, що стоять біля виходів з метро і наполегливо пропонують людям листівки і візитки з рекламою товару або послуг і контактними номерами надає їх фірми. Подібні розповсюджувачі потрібні постійно. Оплачується така праця не надто високо, але часто для молодих людей, яким ще не виповнилося 18-ти, це єдиний вихід якось здобути фінансову незалежність.

2. Також часто потрібні промоутери. Це люди, одягнені у спеціальну форму або навіть костюми, що рекламують товар фірми-наймача. У ваші обов'язки може входити надання покупцям інформації про товар, рекламної продукції. Одяг також може бути досить різноманітна: від бейсболки з логотипом фірми до костюма величезного гамбургера.

2. Якщо ви вмієте співати, грати на якомусь музичному інструменті, танцювати, крутити кілька обручів одночасно, в загальному, робити небудь, чим можна здивувати публіку, ви можете виступати з вашим умінням перед публікою, поклавши перед собою капелюх. Правда, у такому випадку є ризик нарватися на неприємності з правоохоронцями або з вуличними музикантами, які вже облюбували це місце до вас.

2. Літо - пора фруктів і ягід. Ви можете влаштуватися збирати фрукти в колгосп, розташований недалеко від міста, і проводити дні на чистому повітрі, можете щодня їздити в ліс збирати гриби та ягоди, а потім здавати їх в пункти прийому. Треба відзначити, що така робота дуже трудомістка.

2. Завжди потрібні і розклеювачі оголошень. Підробляти на такій роботі можна не тільки влітку, але й цілий рік, однак вона також пов'язана з важкою фізичною працею: вам доведеться носити з собою стопку рекламних оголошень і банку з клеєм.

2. Влітку багато магазини відкривають вуличні кафе або просто ставлять лотки з квасом або морозивом, куди потрібні продавці. Якщо подумати про своє працевлаштування в кінці весни, можна все літо працювати на вулиці, радуючи покупців холодним ласощами....

Відповідь на запитання: Як заробити грошей на вулиці