Як заробити на сателітах

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Фінанси

Сателітом називають сайт, який виконує функцію супутника для основного розкручуваного сайту. Сателіт передає на основний ресурс посилальний вага і тематичних відвідувачів. Незважаючи на те, що йому відводиться лише допоміжна роль, він також може приносити дохід.

Вам знадобиться:
- Сателіт;
- Аккаунт на біржі з продажу посилань;
- Аккаунт в системі контекстної реклами;
- Реферальная посилання з партнерських програм.

Інструкція:
1. Заробити на одному сателіті можна. Але скоріше всього, ця сума буде дуже мала. Тому має сенс створити кілька сателітів. Чим більше у вас сайтів, тим вище ваш заробіток. Почати можна з 8-10 сайтів. Поступово ви можете довести кількість ваших «годувальників» до декількох десятків і навіть сотень.

2. Особливість сателітів в тому, що вони створюються простіше, ніж основні сайти. Для створення сателіта буде потрібна система управління ресурсом. Наприклад, можна вибрати безкоштовну систему Wordpress і підібрати до неї шаблон. Шаблон треба трохи уникализировать, тобто поміняти розташування інформаційних блоків і деяких елементів дизайну. Якщо ви це зробите, ваш сайт буде вигідно відрізнятися від інших, і пошукові системи будуть більш лояльно до нього ставитися. Напишіть або купіть текстовий контент для сателіта. Оптимальний варіант контенту - статті розміром 1-2 тисячі знаків. Кількість статтею має бути не менше 200. Не варто копіювати чужі статті з інших ресурсів. Так ви швидко потрапите в бан у пошукових систем. Створюйте унікальні статті та перевіряйте їх унікальність за допомогою спеціальних програм. Додайте статті на сайт і дочекайтеся, поки вони проіндексує.

2. Після індексації сторінки вашого сайту потраплять у видачу пошукових систем, і на нього почнуть приходити відвідувачі. Кожен живий відвідувач - це потенційна вигода для вас. Розташуйте на сторінках контекстну рекламу. Якщо відвідувач перейде з вашого сайту по такому оголошенню, на ваш рахунок в системі контекстної реклами буде перерахована оплата. Потрібно зауважити, що відвідувач повинен добровільно натиснути на оголошення. Будь нечесні спроби збільшити дохід у подібних системах можуть призвести до блокування аккаунта. Крім оголошень, ви можете додати на сайт посилання і банери, які будуть супроводжуватися Вашого реферального посиланням на якусь партнерську програму.

2. На сателіті можна заробити за відсутності відвідуваності. Це можливо за допомогою бірж з продажу посилань. Для цього вам доведеться трохи розкрутити сайт. Біржі зацікавлені в додаванні майданчиків з хорошими показниками індексу цитування. Наростити цей показник можна за допомогою таких же бірж. Тобто, щоб заробити, вам доведеться трохи вкласти грошей на початку проекту. Після того, як ваш сайт пройде модерацію на біржі, ви зможете почати продавати з нього посилання....

Відповідь на запитання: Як заробити на сателітах