Як заробити за допомогою смс

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Фінанси

Заробіток за допомогою смс найчастіше асоціюється з різними лохотронами і привітами з місць позбавлення волі. Дійсно, обман довірливих абонентів стільникового зв'язку практикується контингентом слідчих ізоляторів і колоній. Але є й чесні способи. Наприклад, прийом оплати, у тому числі по смс, за товари і послуги, що продаються через інтернет.

Вам знадобиться:
- Комп'ютер;
- Доступ в інтернет;
- Сайт, за допомогою якого ви плануєте здійснювати продажі;
- Послуги платіжного агрегатора.

Інструкція:
1. Якщо ви плануєте реалізацію товарів або послуг через інтернет за допомогою власного сайту, вам можуть бути корисними послуги так званих платіжних агрегаторів. Так називають різні системи прийому платежів через інтернет. Як правило, агрегатори пропонують на вибір кілька способів оплати і в їх числі - по смс. І якщо вас цікавить саме цей варіант, обмежити коло своїх уподобань доведеться тими, хто з ним працює. Втім, більшість відомих і популярних агрегаторів працюють з смс з номерів, що належать операторам "великої трійки": МТС, Білайн і Мегафон.

2. Коли ви відберете кілька агрегаторів, які працюють з оплатою за смс, уважно вивчіть і порівняйте їх умови. Значення має відсоток, що стягується ними за свої послуги, порядок і терміни виведення грошей на ваш рахунок (у когось це можливо раз на місяць або не нижче певної суми, інші перераховують за першим запитом), вимоги до сайтів-учасників та ін Своїх партнерів агрегатори люблять іменувати інтернет-магазинами. Нехай це вас не лякає. Це слово вони вживають в широкому сенсі, маючи на увазі будь-який сайт, службовець своєму власникові інструментом продажів і дозволяє проводити оплату онлайн.

2. Зупинившись на конкретному зібранні, зареєструйтеся на його сайті. Співробітники вибраної вами компанії вивчать ваш інтернет-ресурс і повідомлять про прийняте рішення. У більшості випадків воно позитивне, так як вимоги до учасників мінімальні. Зазвичай сайт повинен містити назву компанії, інформацію про товари або послуги і ваші контактні дані (на практиці може бути доволі адреси електронної пошти). Після схвалення свого сайту ви повинні поставити на нього посилання на форму прийому платежів. Якщо ж плануєте приймати оплату тільки за смс, вкажіть на своєму ресурсі номери і інформацію, яку користувач повинен відправити в повідомленні.

2. Укладіть з агрегатором договір. Зазвичай для цього потрібно скачати з його сайту типовий бланк, роздрукувати в двох примірниках, попередньо вписавши в потрібних місцях свої дані, підписати, завірити печаткою за наявності (зазвичай агрегатори виводять гроші на розрахункові рахунки індивідуальних підприємців, а з тими, хто не має цього статусу, розраховуються через електронні платіжні системи) та відіслати на вказану на сайті адресою.
Отримати від агрегатора перші гроші ви, швидше за все, зможете після того, як він отримає від вас підписаний договір, але раніше, ніж пошта доставить вам підписаний з його боку ваш екземпляр....

Відповідь на запитання: Як заробити за допомогою смс