Як заробити з нуля

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Фінанси

Відсутність стартового капіталу часто зупиняє людей, які мріють відкрити власну справу. Тим часом заробити з нуля цілком можливо. Добре продумана і спланована бізнес-ідея, ентузіазм і професіоналізм компенсують відсутність грошових коштів.

Вам знадобиться:
- Інтернет;
- Преса;
- Ресурси бібліотеки.

Інструкція:
1. Бізнес без вкладень ви можете почати в сфері послуг. Якщо ви вже умієте робити що-небудь професійно, то можете майже відразу приступити до роботи. Дайте безкоштовне оголошення в газету і знаходите перших клієнтів. Для легальної роботи ви можете зареєструватися в якості індивідуального підприємця. Абсолютно без всяких вкладень ви можете робити зачіски на дому, виконувати бухгалтерські послуги, набирати тексти, робити контрольні роботи, займатися репетиторством по будь-якої дисципліни, займатися ремонтно-оздоблювальними роботами, створювати дизайн-проекти. Ідей для заробітку з нуля може бути дуже багато. Головний принцип - виконання будь-яких послуг з використанням матеріалів і коштів замовника.

2. На початковому етапі ваше головне завдання - напрацювати постійну клієнтуру. Беріться за будь-яку, навіть саму незначну роботу. Адже за маленьким замовленням завжди може послідувати великий, якщо клієнт залишиться задоволеним.

3. Якщо вам не вистачає якихось навичок, займіться отриманням додаткового короткострокового освіти. При цьому зовсім не обов'язково відвідувати платні курси. Якщо ви обмежені в коштах, багато освітні програми ви можете освоїти самостійно, взявши книги в бібліотеці або знайшовши навчальний курс в інтернеті.

4. Якщо ви маєте навички менеджера, заробити з нуля ви зможете, не виконуючи роботу самостійно. Вам всього лише потрібно знайти грамотних і досвідчених фахівців. Це може стосуватися майже будь-якого напрямку в сфері послуг. Набравши працівників, ви будете займатися пошуком клієнтури і розвитком власної компанії.

5. Для того щоб наймати на роботу людей і просувати їх послуги, вам може знадобитися певна база, наприклад, сторінка в інтернеті або офіс. Придумайте оригінальну концепцію вашої справи, яка буде відрізняти вас від конкурентів. Складіть власний бізнес-план і знайдіть інвесторів для його фінансування. Багато великі підприємці шукають нові ідеї, які вони готові підтримувати і розвивати.

6. Не вимагають вкладення та посередницькі послуги. Якщо ви довгий час працювали найманим працівником, у вас напевно напрацьовані контакти в діловому середовищі. Використовуйте їх для створення власного бізнесу. Оптові закупівлі з відстрочкою платежу, послуги з доставки вантажів, підготовка юридичної або економічної документації - ви можете виконувати подібні послуги, якщо вам довіряють постачальники та клієнти.

7. Візьміть за правило відкладати 20-30% від доходу на майбутній розвиток вашого бізнесу. Для цього ви можете відкрити депозитний рахунок в різних валютах, щоб зберегти ваші нагромадження від інфляції. Починайте витрачати накопичені гроші тільки тоді, коли в цьому настане реальна потреба. Наприклад, якщо замовлень стане занадто багато, і вам уже не обійтися без автомобіля чи офісу. На ці ж засоби ви зможете купувати витратні матеріали та обладнання, зробити власний недорогий сайт-візитку, подати рекламу....

Відповідь на запитання: Як заробити з нуля