Як заробити на фондовій біржі

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Фінанси

Заробіток в інтернеті давно цікавить людей, які прагнуть отримати гроші, не виходячи з дому і при цьому не витрачати на процес заробітку багато зусиль і часу. Один з найпоширеніших способів мережевого заробітку - це гра на фондовій біржі. Здійснюючи в режимі онлайн торгові операції, ви можете примножити свій капітал і для того щоб почати заробляти, вам в першу чергу потрібно стати клієнтом будь брокерської компанії, попередньо вивчивши сфери її діяльності і її репутацію.

Інструкція:
1. Коли ви знайдете відповідну компанію, відкрийте рахунок у брокера. З цього моменту ви можете починати торгувати на наданою брокером майданчику. Механізм проведення операцій на біржі простий - інвестори вкладають грошові кошти в акції, котирування ростуть, а інвестори одержують прибуток.

2. Трейдери в свою чергу використовують кредитне плече для того щоб укладати угоди на більш великі суми, ніж та сума, яка у нього є в дійсності. Суму цієї кредитного плеча вам потрібно з'ясувати індивідуально у свого брокера.

3. Спробуйте почати роботу на біржі в Як позики, займаючи пакет акцій, що продається трейдером. Вартість акцій ви згодом віддаєте брокеру, а прибуток забираєте собі. Також ви можете купити акції на суму 100 доларів, а потім зайняти у брокера ще 100 доларів. Якщо вартість акцій підвищиться, ви отримаєте подвійну прибуток.

4. Вкладаючи великі суми, ви ризикуєте втратити кошти, тому ніколи не купуйте акції однієї і тієї ж компанії. Це необхідно для того щоб розподілити ризик і знизити його вірогідність.

5. Купуйте акції різних компаній - в цьому випадку прибуток може перевищити збитки. Також завжди перевіряйте цінні папери на ліквідність, щоб угода була продуктивною. Здобувайте цінні папери тільки з високою ліквідністю.

6. Вивчіть час роботи фондових бірж та інші нюанси торгівлі та здійснення угод, а також пройдіть курс безкоштовного навчання по роботі на біржі, який, як правило, надається кожному починаючому трейдеру, і постійно практикуйтеся.

7. Без практики і навчання ви ризикуєте втратити на біржі дуже багато грошей, але при цьому ви можете заробити ще більші суми - в тому випадку, якщо ви придбаєте спеціалізовані знання, які допоможуть вам успішно торгувати на реальних рахунках. На початку своєї торговельної діяльності практикуйтеся на учбовому рахунку, який надають багато компаній - наприклад, Форекс.

8. Якщо ви вирішите автоматизувати торгівлю, встановивши торговий автомат на комп'ютер, рекомендується писати ці автомати самостійно. Встановивши чужий торговий автомат, ви ризикуєте втратити багато коштів. Ваш автомат повинен враховувати вашу тактику заробітку, яку потрібно виробити в процесі навчання....

Відповідь на запитання: Як заробити на фондовій біржі