Як заробити по партнерській програмі

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Фінанси

Щодня в Інтернеті відкривається все нові і нові партнерські програми. Природно, величезними темпами збільшується кількість учасників партнерських програм. І це не дивно, адже завдяки партнерським програмам можна заробляти дуже непогані гроші. Почати заробляти гроші в партнерських програмах зовсім не складно.

Інструкція:
1. Спочатку потрібно знайти відповідну партнерську програму. Для цього зайдіть в пошукову систему yandex.ru або google.ru і наберіть там «партнерські програми». В результаті ви отримаєте сайти з описом партнерських програм. Підберіть оптимальну для себе партнерську програму.

2. Тепер необхідно зареєструватися в обраній партнерській програмі. Для цього заповніть реєстраційну анкету на сайті партнерської програми. Зазвичай анкета досить проста, необхідно ввести свої ПІБ, платіжні реквізити (на які ви будете отримувати комісію з продажів) і свої контактні дані. Після цих дій ви отримуєте свою унікальну партнерську посилання, яку вам потрібно буде рекламувати.

2. Рекламувати свою партнерську посилання можна різними способами, але найефективніші з них це:
- Контекстна реклама (Бігун, Яндекс.Директ, Google AdSense);
- Реклама в поштових розсилках (на сервісах subscribe.ru, maillist.ru, smartresponder.ru);
- Банерна реклама (rle.ru, tbn.ru, lbn.ru);
- Тізерна реклама (bodyclick.net, tizzer.ru, alltizer.ru).

2. Після початку рекламної кампанії своєї партнерської посилання вам необхідно проаналізувати, які рекламні інструменти дають найбільшу віддачу, а які є баластом. Для цього зайдіть в свій партнерський аккаунт і подивіться, звідки відбувається найбільше число переходів по вашій партнерської посиланню, саме цьому інструменту слід приділяти найбільшу увагу. Адже чим більше буде переходів по вашій партнерської посиланню, тим більше буде скоєно продажів, а значить, тим більшим буде ваш заробіток в партнерській програмі.

2. Після того, як користувач перейшов з вашої партнерському посиланню і замовив продукт - ви отримуєте комісію, це і є заробітком в партнерській програмі. Як правило, всі ваші зароблені гроші автоматично переводяться вам на ті платіжні реквізити, які ви вказали при реєстрації....

Відповідь на запитання: Як заробити по партнерській програмі