Як заробляти віртуальні гроші

Posted by Admin on 5-08-2013, 09:02 in Фінанси

Існує кілька способів заробити віртуальні гроші. Перший передбачає високу кваліфікацію в одній із спеціалізацій, необхідних для роботи в інтернеті - веб-дизайні, програмуванні, копірайтингу. Другий спосіб актуальний для власників інтернет-магазинів. Третій можливий, якщо у вас є свій сайт. Тематика ресурсу в цьому випадку не важлива, тому спосіб полягає в продажу реклами та посилань.

Інструкція:
1. Розміщуйте оголошення про надання послуг програміста, веб-дизайнера, копірайтера, якщо ваша кваліфікація дозволяє брати замовлення, а в мережі викладено достатньо робіт, щоб по них потенційний замовник міг визначити, чи підходите ви йому. Як правило, без належного портфоліо шанси, що замовлення буде переданий саме вам, вкрай низькі. Тому якщо хочете заробити віртуальні гроші завдяки своїм навичкам, спочатку подбайте про приклади. Ще одна порада: вибираючи майданчика для розміщення оголошень про послуги, намагайтеся зробити максимально більший охоплення ресурсів. Як показує практика, замовники звикають до якогось одного способу пошуку виконавців і не зраджують своїм звичкам тривалий час. Тому розміщуйте оголошення і на сайтах, присвячених пошуку роботи (вказуючи, що цікавлять разові замовлення), і на біржах, влаштованих для фрілансерів, і на спеціалізованих форумах. Чим більше в мережі буде ваших пропозицій, тим швидше заробите віртуальні гроші.

2. Зробіть інтернет-магазин. Якщо ви виступаєте в ролі координатора - це, без сумніву, один з кращих способів заробітку, тому не припускає 100-відсоткової зайнятості. Придбайте платформу («движок»), але можна зробити такий ресурс і за допомогою безкоштовних або умовно безкоштовних програм. Вирішіть, який саме товар будете пропонувати. Якщо не хочете зв'язуватися з його закупівлею, зберіганням і пересиланням в офлайні, укладіть договір з одним із вже існуючих інтернет-магазинів, станьте його торговим представником. У цьому випадку всі замовлення, зроблені покупцями на вашому сайті, будуть автоматично переправлятися до партнерів. А ваше завдання - розкрутити свій ресурс, щоб піднятися в топ по ключових запитах і щодня отримувати віртуальні гроші.

2. Розробіть сайт для продажу реклами. Специфіка даного ресурсу в максимальної адаптації під пошукові системи. Ресурс повинен бути зроблений з урахуванням всіх їхніх вимог. Як правило, сайти, призначені для подібних цілей, містять багато сторінок (від 1-2 тис), наповнені контентом самої різної тематики (автомобілі, бізнес, споживчі теми - здоров'я, їжа, город, діти і пр.), оптимізовані під пошукові системи. Якщо ще кілька років тому походження контенту особливої ролі не грало, то зараз за викладання сканованих текстів чи текстів, вироблених за допомогою електронних перекладачів або Сінонімайзер можна легко потрапити в бан, наприклад, Яндекса. Коли сайт буде готовий - зроблений, наповнений, викладений в мережу і розкручений, приступайте до продажу посилань і реклами. Щодня за допомогою такого ресурсу ваш віртуальний гаманець може поповнюватися на кілька тисяч рублів....

Відповідь на запитання: Як заробляти віртуальні гроші