Як заробити гроші для школи

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Фінанси

Пройшли ті часи, коли всі грошові надходження в школу залежали від Міністерства освіти. Тепер школа поставлена в умови, коли вона сама може «заробляти» гроші. Дуже багато залежить від підприємницької здібності директора школи.
Школа може бути вигідним бізнес-проектом. Для цього необхідно використовувати всі наявні ресурси школи.

Інструкція:
1. Платні додаткові послуги.
Надання на договірній основі навчаються, жителям міста, підприємствам, організаціям платних додаткових освітніх послуг, не передбачених відповідними державними освітніми стандартами і не фінансуються за рахунок коштів бюджету міста. Це можуть бути платні курси з підготовки до ЄДІ, ДПА, а також додаткові уроки з вивчення іноземних мов, аеробіки і т.д. Результат на ЄДІ і ДПА залежить від того, наскільки вільно учень розбирається в тестах, як часто він працював з ними. Тому батьки зацікавлені в додаткових платних заняттях.
Великий попит спостерігається на платну додаткову послугу з підготовки дошкільників до навчання в першому класі. Дитину готують до спілкування в колективі, він освоює навички письма, рахунку і читання, вчиться самодисципліни та організованості, знайомиться з правилами поведінки в навчальному закладі.

2. На базі школи можливо організувати платні гуртки. Так, наприклад, можна використовувати спортивний зал, актовий зал та інші кабінети. Якщо є така можливість, то можна використовувати пришкільних територій та організувати гурток «Юного ботаніка». Можливо навіть облаштувати теплицю і не тільки проводити екскурсії та заняття для школярів, а навіть вирощувати урожай і продавати його або використовувати для потреб школи.

2. Здача шкільних приміщень в оренду.
Шкільні приміщення, такі як: спортивний зал, плавальний басейн (якщо він є) підвальні приміщення (де можна розмістити Тренажерний Зал), можна використовувати також для збільшення бюджету школи. У вечірній час можна здавати їх в оренду.

2. Для поповнення бюджету школи можливе проведення розважальних та інших культурно-дозвіллєвих заходів. Так, можна організувати дитячі свята, дискотеки, тематичні вечори....

Відповідь на запитання: Як заробити гроші для школи