Як заробити на партнерках без свого сайту

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Фінанси

Партнерських програм в інтернеті представлена безліч. Це - партнерки магазинів, навчальних дисків на DVD, онлайн-ігор, бірж посилань, сайтів знайомств і інші. Заробити на рекламі та просуванні партнерських програм може практично будь-яка людина, навіть без наявності свого сайту.

Інструкція:
1. Найпростіший спосіб прорекламувати партнерську програму і заробити на ній - порекомендувати партнерський продукт своїм друзям у соціальних мережах. Ви можете відправити їм повідомлення з партнерською посиланням такого плану: «Привіт! Нещодавно придбав у мережі чудовий диск про те, як сформувати красиве і мускулисте тіло. Спробував займатися - побачив перші результати. Дуже сподобалося, автор курсу дохідливо пояснює принципи тренування. Рекомендую ». У даній ситуації, щоб не втратити прихильність друзів, ви повинні бути впевнені в якості рекламованого продукту. В ідеалі ви повинні самі випробувати його на собі. Легше в цьому плані рекомендувати подивитися фільм або пограти в яку-небудь гру. Партнерок ігор і фільмів можна чимало знайти в інтернеті. Після того, як ви відправили посилання всім своїм друзям, не чекайте карколомного заробітку. Як правило, конверсія продажів складає 1-3% з 100 буває і нижче. Звичайно, якщо друзі беззастережно довіряють вам, то відсоток продажів може бути і вище, але не варто себе заздалегідь цим обнадіювати.

2. Другий спосіб заробітку на партнерках без свого сайту - розміщення партнерської посилання на тематичних форумах. Реклама парнеркі не повинна бути відкритою. Напишіть щось ділове по вибраній темі: дайте корисний рада або розкажіть цікаву історію. Тема і зміст форуму повинні відповідати темі партнерської програми. На форумах про бізнес можна рекламувати навчальні диски про заробіток в інтернеті, валютні біржі і т.п. Партнерське посилання бажано завуалювати. Помістіть її на безкоштовному ресурсі, наприклад в Twitter, і направляйте відвідувачів на свою сторінку з партнерською посиланням.

2. Більш практичний варіант - завести блог на безкоштовній платформі, такий як blogger, livejournal і Яндекс. Пишіть корисні статті по темі партнерки і розташовуйте в них банери і посилання, що просувається. Заводьте якомога більше друзів і рекламуйте свій щоденник на інших ресурсах....

Відповідь на запитання: Як заробити на партнерках без свого сайту