Як відрегулювати запалювання стробоскопом

Posted by Admin on 4-02-2013, 21:13 in Авто

Правильно відрегульований кут випередження запалювання - запорука стійкої роботи двигуна та мінімального експлуатаційної витрати палива. Скористайтеся оптичним способом і налаштуйте мотор вашого автомобіля за допомогою стробоскопа.

Вам знадобиться:
- Стробоскоп для настройки двигунів;
- Комплект автомобільного інструменту;
- Діелектричні рукавички.

Інструкція:
1. Для регулювання запалювання викотите автомобіль з гаража. Уникаючи перешкод від прямого сонячного світла, виберіть для роботи другу половину дня. Огляньте стробоскоп і переконайтеся у відсутності на його корпусі механічних пошкоджень. Пам'ятайте, що контакт з ланцюгом високовольтного перетворювача приладу здатний завдати вам серйозну травму.

2. Заглушіть двигун автомобіля. Використовуючи затискачі і дотримуючись полярності, підключите прилад до акумуляторної батареї. Уникаючи короткого замикання в разі помилкового з'єднання контактних проводів, звірте свої дії з доданою до приладу інструкцією. Закріпіть кабель передачі сигналу на дроті, з'єднаному зі свічок перший циліндра і утворюючим ємнісний зв'язок зі стробоскопом.

3. Розташуйте дроти, виключивши їх попадання в рушійні частини машини. На маховику або шківі колінчастого валу Знайдіть відмітку, нанесену білою фарбою. Визначте аналогічну маркування на корпусі двигуна. Зніміть з себе металеві предмети: годинник Браслет, ланцюжок і т.д. Переведіть важіль коробки передач автомобіля в нейтральне положення.

4. Надіньте діелектричні рукавички. Виключіть будь-який контакт частин тіла та елементів одягу з рухомими деталями механізму. Заведіть мотор автомобіля і дайте йому прогрітися, домігшись стійких оборотів холостого ходу. Ослабте болт кріплення, що запобігає поворот трамблера.

5. Направте лампу стробоскопа на шків колінчастого валу, висвітлюючи мітку на його корпусі і ризику на двигуні. Неспеша обертайте корпус трамблера в певному напрямку, домігшись суміщення маркувальних штрихів. Заглушіть мотор і відключите стробоскоп. Зафіксуйте корпус трамблера, затягнувши кріпильний болт.

6. Перевірте настройки запалювання в динаміці, розігнавши автомобіль до 50 км /год на горизонтальній ділянці дороги. Різко натисніть на педаль газу. Детонаційні стуки, що тривають не більше двох секунд, сигналізують про позитивний результат вашої роботи....

Відповідь на запитання: Як відрегулювати запалювання стробоскопом