Як вставляти лампи у фари

Posted by Admin on 4-02-2013, 21:13 in Авто

Одним з етапів профілактичного обслуговування автомобіля є заміна ламп у фарах і інших освітлювальних приладах. Ця процедура вимагає акуратності і дотримання правильної послідовності дій. Порядок виконання операцій по заміні лампочок можна усвідомити на прикладі автомобіля Daewoo Matiz.

Вам знадобиться:
- Нові лампи для заміни;
- Викрутка;
- Захисні рукавички.

Інструкція:
1. Почніть з заміни ламп у фарах далекого і ближнього світла. Доступ до них, а також до лампочок габаритних вогнів, відкривається з боку моторного відсіку. Спочатку зніміть кожух із задньої частини фари, повернувши його в напрямку проти годинникової стрілки. Від'єднайте роз'єм з електричними проводами.

2. Видаліть пружину кріплення лампочки. Тепер поверніть тримач лампи проти годинникової стрілки і витягніть його з фари. Проведіть заміну лампи. При цьому в жодному разі не торкайтесь пальцями до скляного балона лампи, в особливості галогенною. Якщо ж по необережності ви це зробили, промийте лампочку спиртовим розчином.

3. Вставте тримач лампи в гніздо, в якому кріпиться фара, і зафіксуйте його, повернувши вправо до упору. Поставте на місце пружину кріплення і роз'єм з електричними проводами. Перевірте правильність монтажу і працездатність фари з новою лампою. Залишається закріпити кожух на задній частині фари.

4. При необхідності повторіть всі описані операції з другої фарою. Послідовність дій при заміні ламп у фарах дальнього світла буде схожа з описаними вище діями. Деякі версії Daewoo Matiz оснащені фарами дальнього світла з галогенними лампочками, при зверненні з якими важливо дотримуватися обережності.

5. Переходьте до фар дальнього світла. Зніміть скобу кріплення кришки і саму кришку фари. Пружину кріплення лампочки стисніть і відсуньте у бік. Зніміть стару лампочку. Від'єднайте роз'єм проводів. Підключіть до роз'єму нову лампочку і вставте її в фару. Поставте на своє місце пружину кріплення лампи. Встановіть кришку і скобу кріплення.

6. Для заміни лампочок, обслуговуючих габаритні вогні, зніміть кожух із задньої частини фари і витягніть тримач лампочки, розташований нижче утримувача лампи ближнього і дальнього світла. Здійсніть заміну лампочки, після чого вставте в гніздо утримувач. Переконайтеся в тому, що патрон надійно закріплений. Перед постановкою на місце кожуха перевірте роботу пристрою....

Відповідь на запитання: Як вставляти лампи у фари