Як ставити лампу для фари

Posted by Admin on 4-02-2013, 21:13 in Авто

Лампи у фарах перегорають, як правило, в самий невідповідний момент. Тому подбайте заздалегідь, щоб у машині постійно був набір ключів, викруток і пасатижі. Возити постійно такий набір - це простіше, ніж їхати до будинку або сервісу в темряві з непрацюючим головним освітленням. Також покладіть в ящик з інструментами запасні лампи для вашого автомобіля.

Вам знадобиться:
- Запасні лампи;
- Набір ключів;
- Викрутки і пасатижі;
- Захисні окуляри і рукавички.

Інструкція:
1. Дізнайтеся у посібнику з експлуатації вашого автомобіля типорозмір ламп для фар. Заздалегідь придбайте такі ж для заміни перегорілих. При роботі дотримуйте обережності, так як вийшли з ладу колби можуть лопнути, розкидаючи уламки. При наявності захисних окулярів, обов'язково надягайте їх. Також не завадять захисні рукавички.

2. Щоб почувати себе впевненіше перед першою операцією заміни ламп, прочитайте відповідний розділ інструкції з експлуатації до свого авто. На жаль, не у всіх інструкціях цей процес описаний досить чітко й доступно. Але не впадайте у відчай! Придбавши навіть невеликий досвід в справі заміни ламп, наступного разу ви все зробите набагато швидше і з меншими зусиллями.

3. Викрутіть болти кріплення фари. Віджавши викруткою засувки, вийміть корпус фари з настановного гнізда, акуратно похитуючи його в сторони. Після вилучення корпусу фари, не тягніть за нього. Спочатку відключіть колодку проводів, зсунувши в бік фіксує вусик. Знявши заглушки, ви отримаєте доступ до лампи. Вийміть стару лампу з патрона та встановіть замість неї нову. Намагайтеся не торкатися колби пальцями. Фару зберіть у зворотному порядку і встановіть на автомобіль.

4. На деяких іномарках для демонтажу корпусу фари потрібно вивертати колеса, знімати розширювальний бачок або бачок омивача, пластикові накладки, АКБ, пістони кріплення бризковиків і /або інші деталі автомобіля. На автомобілях з погано продуманою технологією заміни ламп доведеться зняти або приспустити бампер і грати радіатора.

5. У випадку, якщо ви встановлюєте нерідні або неоригінальні лампи, їх цоколь може не підійти до установчого гнізда в корпусі відбивача. У підсумку точно встановити її не вийде, а при трясці лампа зміститься. Тому намагайтеся використовувати тільки рекомендовані заводом-виробником лампи або набувати відповідний перехідник.

6. Після заміни лампи перевірте герметичність корпусу фари. В іншому випадку на відбивач потрапить бруд, яка згодом пригорить і видалити її стане неможливо. У висновку помийте корпус фари і відрегулюйте при необхідності....

Відповідь на запитання: Як ставити лампу для фари