Як заробити гроші домогосподарці

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Фінанси

Патріархальний уклад сім'ї увазі, що жінка постійно перебуває вдома і стежить за господарством: готує, пере, прибирає і т.д. Цей спосіб життя має на увазі, що заробити гроші традиційним способом, тобто на звичайній роботі, не вдасться. Але є й альтернативи, що дозволяють навіть домогосподарці вести бізнес на дому.

Інструкція:
1. Розберіться з тим, що вам подобається робити і що ви вмієте. В першу чергу це ваша освіта і ваші захоплення. Може, ви закінчили інститут з якоюсь затребуваною спеціальністю або захоплюєтеся виготовленням іграшок або біжутерії. Не важливо, що конкретно, але якісь навички у вас повинні бути.

6. Визначте форму застосування своїх навичок. Ви можете поширювати свої послуги або товари через друзів або через інтернет. У першому випадку ваш помічник - ваші зв'язки, у другому доведеться вкласти деякі кошти у створення сайту або блогу. Незалежно від кількості друзів другий варіант предпочтительней. Спочатку інтернет-ресурс буде приносити мало доходів, але при правильному підході прибуток від нього виросте і значно перевершить обсяг продажів через друзів. Однак можна застосовувати обидві форми.

3. Додавайте на сайт новий контент регулярно, як мінімум два рази на тиждень. Це можуть бути статті з порадами і підказками, фотографії ваших робіт, відео. У будь-якому випадку матеріал повинен бути якісним: текст без орфографічних і інших помилок, Фотографії чіткі, відео теж у високому дозволі і не дуже довге (10-15 хвилин максимум). Великі роботи розбийте на кілька записів і пишіть звіти через два-три дні.

4. Зареєструйте свій сайт в пошукових системах. Якщо ваша сторінка буде індексуватися, на ній буде більше читачів, а стало бути, потенційних замовників.

5. Складіть два навчальних курсу: короткий безкоштовний і розширений платний. Звичайно, перший буде популярніше, але придумайте рекламу для другого. На видною сторінці сайту перерахуйте теми, обговорювані в платному курсі, поясніть його переваги перед безкоштовним і т.д.

6. Запрошуйте на сайт рекламодавців. Коли відвідувачів на вашому сайті буде досить багато, почніть переговори з власниками інтернет-магазинів і комерційних ресурсів, пов'язаних з тематикою вашого сайту. Розміщуйте їх банери на видних місцях в обмін на грошову винагороду.

7. Сайт, як і будь-яке інше підприємство, вимагає великих початкових вкладень. Однак, якщо ви не спасуете перед першими труднощами, протягом шести-дванадцяти місяців наполегливої праці справу почне окупатися....

Відповідь на запитання: Як заробити гроші домогосподарці