Як зберегти гроші при покупці золота

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Фінанси

Купівля золота вважається одним з найефективніших способів вкладення грошей. Більшість банків пропонують клієнтам кілька можливостей перетворення купюр в дорогоцінний метал. Якщо ви задумалися про збереження сімейного бюджету і хочете вперше створити свій золотий запас, оцініть переваги і недоліки кожного варіанта. 97597h85g78

Як перевести гроші з картки на картку Ощадбанку через інтернет

Як перевести гроші з однієї картки на рахунок іншої

Як перевірити баланс картки Visa через інтернет

Як покласти гроші на картку через банкомат "Ощадбанку"

Як написати заяву на матеріальну допомогу

Інструкція:
1. Злитки Здобувайте сліткового золото тільки в банках, що мають ліцензію на проведення операцій з дорогоцінними металами. Для здійснення покупки пред'явіть паспорт або документ, що його замінює (тимчасове посвідчення особи, посвідчення особи військовослужбовця, Військовий Квиток, посвідчення біженця і т.д.).

4. На куплений злиток банк зобов'язаний видати сертифікат, паспорт заводу-виробника і касові документи. В останніх повинна міститися повна інформація про товар: найменування металу, маса злитка, його чистота, заводський номер, ціна, дата покупки. Зберігайте ці документи дуже акуратно. Банк може відмовити вам у викупі зливка, якщо ви не надасте сертифікат або паспорт золота.

3. При придбанні золотого злитка банк стягне з вас ПДВ у розмірі 18% від вартості придбаного дорогоцінного металу. Ця сума не окупиться, якщо ви продасте золото через короткий час після покупки. Постарайтеся дочекатися того моменту, коли вартість вашого злитка зросте хоча б на 20%.

4. Якщо ви плануєте зберігати злиток не в банківської комірки, будьте гранично обережні у поводженні з ним. Ви не зможете продати екземпляр, який подряпаний, деформований, містить плями будь-якого походження. Навіть за наявність на злитку відбитків пальців його вартість може бути істотно знижена банком-покупцем.

5. Монети Крім сліткового золота банківські установи пропонують великий вибір золотих або золотовмісних монет. Вони випускаються Центральним банком РФ у зв'язку з ювілейними і пам'ятними датами. Золотовмісні монети бувають колекційні та інвестиційні.

6. Перші карбуються обмеженим тиражем і мають високу художню цінність. Їх вартість складається не тільки з ціни золота, що входить до складу, але й з витрат на виробництво. Дорожчають колекційні монети повільно, тому їх цінність визначається рідкістю і популярністю у колекціонерів. Інвестиційні монети не володіють художньою винятковістю. Вартість таких монет залежить від процентного вмісту чистого золота в загальному складі.

7. Продати монети, що містять золото, досить складно. Не всі банки, що пропонують такі монети, викуповують їх назад. До того ж, як правило, при викупі банк знижує ціну на 15-20%. Колекційні екземпляри можна продати в спеціалізованих ювелірних або антикварних магазинах. Тут ви отримаєте більше, ніж у банку. Але не забувайте про обережність, не звертайтеся до послуг незнайомих осіб і сумнівних організацій.

8. Знеособлений банківський рахунок Цей спосіб покупки золота не припускає ніяких маніпуляцій з реальним дорогоцінним металом. Банк відкриє на ваше ім'я спеціальний рахунок. Внесена вами рублева сума буде переведена в грами золота. У документи по банківському рахунку буде записаний саме вагу купленого металу. За послуги банк стягне комісію, розмір який визначається фінансовою установою.

9. У міру зростання цін на золото буде збільшуватися сума вашого внеску. Ви можете в будь-який момент продати дорогоцінний метал банку, закрити рахунок і отримати основну суму і прибуток на руки.

10. Відкриваючи знеособлений рахунок, серйозно поставтеся до вибору банку. Кошти, що знаходяться на «металевих» рахунках, не включені в систему обов'язкового страхування вкладів громадян. Якщо банк буде визнаний банкрутом, ви можете втратити вкладені кошти....

Відповідь на запитання: Як зберегти гроші при покупці золота