Як заробити під час кризи

Posted by Admin on 31-07-2013, 19:09 in Фінанси

Кризові явища в економіці циклічні. Навіть здорова економіка в розвиненій країні схильна падінь, чи варто говорити про російський ринок, який існує всього пару десятиліть. У 2012 році аналітики обіцяють другу хвилю кризи, і потрібно бути заздалегідь готовим, щоб не просто вижити в цей час, але і примножити свій капітал. 8976fg875867g99

Як перевести гроші з картки на картку Ощадбанку через інтернет

Як перевести гроші з однієї картки на рахунок іншої

Як перевірити баланс картки Visa через інтернет

Як покласти гроші на картку через банкомат "Ощадбанку"

Як написати заяву на матеріальну допомогу

Інструкція:
1. Розширте свої горизонти. Способів підробітку багато, але їх потрібно зуміти побачити. Не шкодуйте себе, не впадайте у зневіру. Згідно теорії Карла Маркса, власність тільки тоді можна вважати капіталом, коли вона приносить прибуток. Подумайте, як ви можете використовувати те, чим ви володієте.

4. Якщо у вас є автомобіль, то не займайтеся приватним візництвом, який пов'язаний з великими ризиками, а зверніться в магазини, ресторани, кафе, аптеки і запропонуйте послуги кур'єрської доставки. Ні підприємство, ні ви при цьому не понесете додаткових витрат, а прибуток це може принести обом. Найскладніше при цьому - проведення переговорів з керівником. Саме на це багато хто просто не можуть зважитися. Але криза - не час для топтання на місці.

3. Маючи житло у власності, ви не тільки зможете скоротити витрати на його зміст, а й отримати прибуток. Час кризи краще пережити разом, тому на півроку-рік можна переїхати до батьків або дітей, а своє житло здавати в оренду. І краще не в довгострокову, а подобово або по годинах, особливо якщо ваша нерухомість знаходиться в центрі. Так і містити квартиру або будинок буде простіше, і прибуток буде вище. Якщо квартира недалеко від вузу, то можна здавати кімнати студентам за принципом Bed & Breakfest, що припускає нічліг і сніданок, включений у вартість оренди.

4. У кризу багато підприємств скорочують штат своїх співробітників і переводять їх на неповний робочий день. Якщо ви відчуваєте, що над вами нависла загроза звільнення, шукайте можливість суміщення там же, де ви працюєте. У вас додасться роботи, але так ви будете захищені від скорочення. Не варто бігти до директора з пропозицією своєї кандидатури, якщо та посаду, На яку ви претендуєте, ще зайнята. Робіть це тільки при оголошенні відкритого конкурсу.

5. Якщо ви з тих, хто і в кризу не залишився без офіційного заробітку, то відразу шукайте те, чим ви зможете займатися у вільний час. Останнім часом багато кинули свої сили на фріланс - віддалену рабо через інтернет. Але тут треба бути обережним з двох причин: гарантії, що ви отримаєте свій гонорар, ніхто не дасть; якщо ви не маєте здібностей до написання текстів чи малювання графіки - не псуйте свій імідж з самого початку кар'єри. Фріланс не терпить дилетантства. Якщо ви беретеся за копірайтинг або рерайтинг, набийте спочатку руку в своєму блозі, щодня підвищуйте свою грамотність. Все це допоможе вам скласти гарне портфоліо. Після цього реєструйтеся на біржах фріланса і ловите замовлення. Чим вище вартість і менше вимоги, тим більше шанс, що ви не побачите гонорар.

6. Крім наповнення контентом сайтів, Ви можете зайнятися заповненням опитувань. Так, їх оплачують, але навіть якщо ви будете мати аккаунт на декількох подібних ресурсах, гроші ви навряд чи побачите скоро. По-перше, ви далеко не завжди будете підходити під вимоги. По-друге, щоб вивести гроші, вам потрібно буде набрати певну суму. У третіх, деякі опитувальники дозволяють вивести не гроші, а сертифікати на покупку в інтернет-магазинах або на поповнення рахунків мобільних телефонів. Тому розглядайте цей варіант не як засіб підробітки. Якщо у вас є заняття, яке принесе вам більше швидкий дохід, віддайте перевагу йому.

7. Продавайте те, що не потрібно вам. Зовсім недавно у великих містах з'явилися рекламні щити одного відомого інтернет-аукціону, який закликав продавати те, що порошиться без діла. У будь-якому домашньому господарстві можна знайти гори непотрібних речей, які накопичуються в коморі або на балконі. Наведіть їх в порядок, сфотографуйте і помістіть оголошення на віртуальних дошках, в блогах. Там же ви зможете купити те, що потрібно вам з великою економією....

Відповідь на запитання: Як заробити під час кризи