Як застрахувати свій внесок

Posted by Admin on 27-05-2013, 10:24 in Фінанси

Одним із способів застрахувати свій внесок є одержання відповіді на задане запитання, чи є банк, який ви вибрали, щоб відкрити в ньому депозитний вклад, учасником існуючої в Росії системи страхування грошових вкладів населення.

Вам знадобиться:
- Депозитний банківський договір.

Інструкція:
1. Вкладник завжди певним чином ризикує, розміщуючи свої кошти в будь-якому з обраних комерційних банків, адже завжди є якась імовірність того, що банк збанкрутує і не зможе повернути вкладнику його гроші.

4. У Росії прийнята система державного страхування вкладів населення. Вона регулюється наявністю спеціальної державної програми, основу якої становить Федеральний закон Російської Федерації, присвячений питанням страхування вкладів населення в банках нашої країни. На сьогоднішній день учасниками існуючої в РФ системи страхування вкладів населення є більше 900 банків.

3. При відкритті депозиту в банку обов'язково поцікавтеся, чи бере участь банк в програмі державного страхування вкладів. Громадянину Росії ніяких особливих дій не потрібно робити, щоб розміщений ним в банку грошовий внесок був застрахований, всі внесені в банк грошові кошти вкладника підлягають страхуванню автоматично при складанні банківського договору.

4. При настанні такого страхового випадку, подайте заяву в Агентство по страхуванню складів. Повернення грошей починається не пізніше 17-го дня з моменту офіційного оголошення про банкрутство банку. Однак мова йде не про повну внесеної суми вкладу, а тільки про гарантовану виплату суми, яка становить 100 тисяч рублів. Якщо вкладник довірив банку суму, більшу ніж ця, то решта коштів буде виплачуватися з розрахунку 90% із суми, понад 100 тисяч рублів, але не перевищує суми 400 тисяч рублів.

5. Щоб застрахувати свої вклади більш надійно, розмістіть свої гроші в декількох комерційних банках, які є учасниками системи державного страхування вкладів, таким чином, щоб сума, Довірена кожному з них, не перевищувала 100 тисяч рублів. Або вкладете гроші в банк з державним пайовою участю (Ощадбанк)....

Відповідь на запитання: Як застрахувати свій внесок