Як зарядити Nokia від комп'ютера

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Hi-Tech

Іноді з'являється необхідність в зарядці телефонів або смартфонів Nokia, які забезпечені usb-роз'ємами, від комп'ютера. Якщо ви власник такого телефону, зарядити його тепер не проблема, тому що він може бути запитан навіть від портативного пристрою.

Вам знадобиться:
- Смартфон або телефон Nokia з usb-роз'ємом;
- ПК або портативний комп'ютер;
- З'єднувальний кабель.

Інструкція:
1. Якщо говорити в цілому про зарядку телефонного апарата від комп'ютера, варто відзначити, що даний спосіб є, швидше за все, рідко використовуваним. Набагато зручніше користуватися звичними всіма зарядними пристроями (витрата електроенергії буде менше). Але в екстрених випадках, коли немає можливості зарядити телефон стандартним способом, така альтернатива доведеться до речі.

6. Але пристрою компанії Nokia мають деякі нюанси. Наприклад, зарядка за допомогою USB не працює на деяких моделях. Виявляється, вся проблема криється в правильному підключенні телефону і вибору відповідного режиму. У поспіху, при підключенні пристрою до комп'ютера, можна скинути вибір режимів, що призводить до відмови від заряду батареї. Тому не ігноруйте меню «Вибір дії».

3. Підключіть 2 пристрої один до одного, скориставшись usb-кабелем. З одного боку дроти буде знаходитися стандартний usb-роз'єм, з іншого ж - mini-usb. Увімкніть комп'ютер, це може бути і персональний комп'ютер, і ноутбук, і навіть нетбук.

4. На екрані телефонного апарату з'явиться меню, яке складається з декількох пунктів режимів запуску телефону. При виборі будь-якого режиму зарядка акумуляторної батареї телефона почнеться автоматично. Найчастіше користувачі натискають на «Скидання» і зарядка не починається.

5. Рекомендується вибрати пункт «Накопичувач» або PC Suite. При виборі першого режиму ви можете скопіювати всі необхідні файли на комп'ютер або навпаки закачати на карту пам'яті телефону. При виборі другого режиму є можливість зробити резервну копію даних і зберегти її на жорсткому диску вашого комп'ютерного пристрою.

6. По завершенню зарядки батареї телефону перебіг енергії припиниться - індикатор стану заряду зупиниться на максимальному значенні....

Відповідь на запитання: Як зарядити Nokia від комп'ютера