Як засвітити камеру

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Hi-Tech

Засвітити камеру можна багатьма способами. Тут вам можуть прийти на допомогу різні джерела світла, проте часто їх потужності недостатньо для того, щоб засвітити камеру надовго.

Вам знадобиться:
- Джерело світла.

Інструкція:
1. Засвітився камеру за допомогою спрямованого в її об'єктив джерела світла. Все залежить від того, наскільки ви хочете її засвітити, якщо ненадовго (1-2) хвилини, достатньо буде направити на неї неяскраве світло на півхвилини, тут можна навіть скористатися екраном мобільного телефону. Також підійде однократна спалах на відстані 10-15 сантиметрів, але все може залежати від параметрів камери.

6. Якщо ви хочете сильніше засвітити камеру, скористайтеся яскравим джерелом світла, наприклад, ліхтариком або багаторазовою спалахом. Тут також підійде лазерний випромінювач. Багато камери можуть швидко відновлюватися після засвічування, тому, щоб бути впевненим, тримайте джерела випромінювання навпроти неї як можна довше і ближче.

3. Якщо ви хочете зламати камеру відеоспостереження, сильно засвітивши її, скористайтеся дуже потужним джерелом світла. Якщо ж у вас немає можливості переконатися в ефективності результатів своїх дій (ви не бачите зображення, яке надходить з даної камери), то направляйте промінь світла на об'єктив якомога довше.

4. Зверніть увагу, Що багато сучасні системи відеоспостереження передбачають можливість засвічування, але стовідсоткового способу захистити пристрій від впливу прямого світла неможливо.

5. Якщо ви хочете засвітити свою фотокамеру ненадовго при відсутності штучного джерела світла, направте її на сонці, попередньо включивши режим, що дозволяє знімати в умовах темного приміщення. Зверніть увагу, що краще всього цього не робити, особливо, якщо у вас достатньо неякісна матриця фотоапарата. Якщо це робиться для створення певних ефектів фотографії, найкраще скористайтеся ручними настройками параметрів або спеціальними вбудованими режимами....

Відповідь на запитання: Як засвітити камеру