Як заробити на телефоні

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Hi-Tech

Якщо ви любите спілкуватися по телефону, чому б не заробити на цьому гроші? Існує кілька можливостей заробити вдома, використовуючи свій телефон. І при цьому отримувати не якісь «копійки» на оплату телефону або на кишенькові витрати, а гроші в якості основного або додаткового заробітку.

Вам знадобиться:
міський або мобільний телефон

Інструкція:
1. Цей спосіб заробітку найбільш підійде жінкам, які перебувають у декреті, мамам, що доглядають задітьми, а також тим, хто шукає роботу з вільним графіком на дому. Крім того, це непогана можливість заробити пенсіонерам та інвалідам, яким складно знайти роботу.

2. Ви можете заробити як на домашньому телефоні, так і на мобільному. Перевага міського телефону в тому, що вам не потрібно будь-яких витрат, крім абонентської плати. Звичайно, якщо не дзвонити на міжмісто і на мобільні номери телефонів. Переваги мобільного телефону з безлімітним тарифом: - Ви не прив'язані до будинку. Приймати дзвінки або телефонувати можна навіть на вулиці;
- Можна дзвонити як на мобільні, так і на міські номери телефонів;
- При цьому можна розмовляти по телефону скільки завгодно довго.

3. Якщо ви зупинили вибір на безлімітному тарифі телефону, ретельно вивчіть різні тарифні плани. Виберіть, який з них вам підходить більше. Наприклад, московський номер телефону з кодом 499 обійдеться дешевше, ніж з прямим московським номером з кодом 495. Також порівняйте ціни підключення і абонентської плати, вони можуть відрізнятися. Наприклад, бюджетний тариф «Алло Інкогніто Мега 99» можна придбати приблизно за 1837 рублів, а щомісячна абонентська плата вийде дорожче - близько 2840 рублів ( Http://www.alloincognito.ru/?id=68).

4. Отже, перший варіант: оператор або диспетчер на домашньому телефоні. Додайте своє резюме на відповідних сайтах і обдзвонювати роботодавців, які дають оголошення про вакансії диспетчера або оператора на дому. Визначтеся, чи хочете ви працювати тільки на прийомі дзвінків (приймаючи замовлення) чи готові самі обдзвонювати клієнтів. Звичайно потрібні оператори для вихідних дзвінків, тобто для пошуку клієнтів.

5. Що стосується оплати, то платять за таку роботу трохи: тисяч 6-10 плюс невеликий відсоток. Іноді операторам і диспетчерам на домашньому телефоні платять від 15 тисяч рублів і вище. Ви можете використовувати цей вид заробітку як додатковий або працювати оператором на телефоні в двох фірмах, щоб збільшити свій дохід. Правда спочатку оцініть, чи під силу вам працювати в такому режимі.

6. Якщо ви хочете заробити більше серйозні гроші, Вам може підійти робота менеджером з продажу віддалено. Ваші шанси на цю посаду суттєво підвищаться, якщо у вас є вища освіта і (або) досвід в продажах. Особливо якщо у вас є напрацьована база клієнтів. Тоді можна працювати на більш приємних для вас умовах. За великим рахунком, робота в цьому випадку аналогічна оператору на домашньому телефоні на обдзвону, але заробіток вище. І посада звучить серйозніше.

7. Варіант № 3 - агент з продажу рекламних площ («вільний агент») або менеджер по зовнішній рекламі (удаленно з вільним графіком). Знову ж таки, ви шукаєте клієнтів і напрацьовуєте базу. Як і менеджеру з продажу, вам потрібен комп'ютер з інтернетом. В ідеалі можна купити також факс, щоб розсилати комерційні пропозиції.

8. Уточнюйте, чи потрібні роз'їзди. Швидше за все, вам потрібно буде проводити ділові переговори з клієнтами, а можливо і отримувати гроші, відвозити документацію самостійно, замість кур'єра. Вашим доходом буде відсоток. В принципі, це непогано. Деякі менеджери з реклами самі переходять в статус «вільного агента», тому що на відсотках вони заробляють більше. Але хороший заробіток (від 20-30 тисяч і вище) може бути лише при напрацьованої бази клієнтів, тобто приблизно через 6 місяців, а то й рік роботи.

9. Робота на телефоні вимагає самоорганізації, терпіння й уміння вести телефонні переговори. Незайвим буде також додатково вивчити техніку ведення «холодних дзвінків». Взагалі, як і скрізь, в роботі на телефоні є свої нюанси і тонкощі. Вам потрібно бути психологом, вміти розташувати до себе співрозмовника і т.д. Ну а інше прийде з досвідом....

Відповідь на запитання: Як заробити на телефоні