Як полегшити маховик на ваз

Posted by Admin on 12-10-2014, 04:07 in Авто

Полегшений маховик - важлива частина тюнінгового автомобіля. Додавання цього елемента додає автомобілю небувалу прудкість, і цьому є своє пояснення: швидше відбувається набір оборотів двигуна, зменшується вага мотора, а також знижується навантаження на корінні підшипники коленвала. Не обов'язково купувати полегшений варіант маховика на ваз, його зробити можна і своїми руками.

Вам знадобиться:
- Маховик;
- Креслення Сінгурінді;
- Токарний верстат;
- Зварювальний апарат;
- Рівень;
- Вантаж;
- Вал;
- Підставки.

Інструкція:
1. Стандартний вага маховика на ваз становить приблизно сім кілограмів. На токарному верстаті виконайте обробку маховика, грунтуючись на кресленні Сінгірінді: після такої обробки його вага повинна зменшитися до 48 кг.

2. Після того як успішно виконано полегшення маховика на токарному верстаті, прихопіть зубчастий вінець, використовуючи для цього зварювальний апарат. Така операція дозволить збільшити надійність конструкції маховика.

3. Виконайте балансування вдосконаленого маховика з кошиком зчеплення (Зробити це необхідно хоча б статично). Після цього проведіть балансування полегшеного маховика з коленвалом.

4. Зверніть увагу на те, що динамічне балансування виконується на спеціальному обладнанні (як правило, її виробляють на великих машинобудівних підприємствах або спеціалізованих фірмах). На відміну від неї, статичне балансування не вимагає участі спеціального обладнання, Тому провести її можна навіть в гаражі.

5. Для того щоб виконати статичну балансування, виставте підставки під маховик строго горизонтально і перевірте це за допомогою рівня. Після цього в центральний отвір полегшеного маховика з невеликим натягом встановіть вал, а потім помістіть деталь на виставлені підставки.

6. Потихеньку провертати маховик і простежте, яка частина цього елемента буде знаходитися внизу. На протилежній (верхній) стороні закріпите грузик і спробуйте знову прокрутити маховик. Сенс цієї операції - потрібно домогтися того, щоб внизу виявлялися різні частини маховика....

Відповідь на запитання: Як полегшити маховик на ваз