Як полагодити ремінь безпеки

Posted by Admin on 22-07-2014, 14:54 in Авто

Коли ремінь безпеки у вашому авто переклинює, то це може позначитися на пересуванні по дорогах не кращим чином. Мало того, це створює загрозу вашої безпеки. Якщо ж ремінь зламаний, необхідно його терміново ремонтувати. Ви ж не хочете регулярно платити штрафи? Ото ж.

Інструкція:
1. Якщо існує така можливість, зверніться краще прямо до офіційного дилера. При автосалонах зазвичай маються станції технічного обслуговування. Професійні техніки, що працюють там, виправлять неполадки в максимально стислі строки. У тому ж випадку, якщо сервісу такого при автосалоні немає, вирушайте на фірмову станцію технічного обслуговування. Там в обов'язковому порядку обслуговують авто на гарантії, а також весь модельний ряд тієї або іншої марки.

2. Однак відремонтувати ремінь безпеки можна і самостійно. Для цього, якщо він виліз повністю і не закручується назад, зніміть обшивку. Під обшивкою ви зможете побачити барабан. Причина несправності, швидше за все, криється в поломці саме цього барабана. Справа в тому, що в ньому є пружина, яка може вискочити від зайвої напруги. Поставте її на своє місце, і тоді ремінь скрутиться назад, як і раніше. Тільки вам потрібно бути дуже уважними, тому як барабан може почати різко обертатися. Якщо ж ви вчасно зреагувати не встигнете, можуть постраждати ваші руки.

3. Ремінь безпеки може також почати заклинювати частіше, ніж зазвичай. Тоді зробіть наступне. Зніміть обшивку, потім знайдіть механізм, що приводить ремінь в рух, і просто-напросто його почистіть. Справа в тому, що в більшій частині випадків саме забруднення і є причиною несправності. Причому ремонт такого роду можна проводити різними способами. Перший спосіб: витягнути і почистити механізм.

4. Однак процес, описаний в попередньому кроці, достатньо трудомісткий і займає чимало часу. Тому зручніше використовувати інший варіант. Візьміть балончик зі спеціальним барвником. Зробіть вприскування пару раз його в механізм, потім протягніть кілька разів ремінь вперед-назад. Своїм рухом він автоматично прочистить головки механізму. В результаті ремінь перестане заклинювати.

5. Також можна, замість того щоб ремонтувати ремінь безпеки, замінити його повністю. Для цього необхідно просто підібрати ремені, які підходять для конкретно вашої моделі авто, і відправитися на станцію техобслуговування, де вам зроблять заміну протягом години максимум. Такого роду ремонт обійдеться вам приблизно в 3000 рублів....

Відповідь на запитання: Як полагодити ремінь безпеки