Як заряджати правильно новий акумулятор

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Hi-Tech

Після покупки якого-небудь пристрою з акумулятором, багато хто замислюється про те, як правильно зберігати, використовувати і заряджати батарею. Для різних типів джерел живлення є свої оптимальні способи зарядки. Як правильно заряджати новий акумулятор? Розглянемо це на прикладі двох найсучасніших і популярних типів акумулятора.

Інструкція:
1. Нікель-металогідридні (NiMH) батареї хоча і йдуть вже в минуле, поступаючись місцем більш нових досягнень, але все ще дуже популярні і часто зустрічаються в різних пристроях. Після покупки перевірте, чи залишився в батареї абияк заряд. Якщо так, то його необхідно витратити. І тільки коли значок батареї замигає або апарат зовсім відключиться, можна приступати до зарядки. Підключіть акумулятор до зарядного пристрою і залиште до повної зарядки, годин на 12-16. Зручніше за все робити це вночі, коли апарат точно нікому не буде потрібен, і ніхто ним не скористається. Після повної зарядки знову розрядіть акумулятор до самого кінця і зарядіть до упору. Проробіть ці дії рази 3-4. Це послужить разгонкой батареї. Тепер можна використовувати батарею в звичайному режимі. Але все одно, постарайтеся дотримуватися повної зарядки і розрядки. Це допоможе нікелевої батареї прослужити довше.

2. Більш новий і досконалий акумулятор - літій-іонний (Li-Ion). Він не вимагає розгону. Їм можна відразу ж користуватися в звичайному режимі. Тим не менш, намагайтеся дотримуватися наступної схеми: новий акумулятор розрядіть майже до кінця (поки не мигтить значок батареї). Не чекаючи виключення апарату, приєднайте батарею до зарядного пристрою. Зарядці можна присвятити до 20 годин. Правильно зарядивши акумулятор в перший і в усі наступні рази, ви допоможете йому пропрацювати довше і зберегти більший обсяг енергії....

Відповідь на запитання: Як заряджати правильно новий акумулятор