Як зарядити плеєр

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Hi-Tech

Ще якихось 10 років тому мультимедійний плеєр був якщо і не розкішшю, то явної дивиною в руках молодої людини. Але з розвитком мультимедійних технологій цей гаджет став дуже популярним. І способів зарядити його вельми багато.

Вам знадобиться:
-Акумуляторна батарея типу АА /ААА;
-USB - кабель, тобто в комплекті з деякими плеєрами;
-Зарядний пристрій, є в комплекті з деякими плеєрами.

Інструкція:
1. Треба розібратися в типі живлення плеєра. На сьогоднішній день їх 2: 1) живлення від батарейки /акумуляторної батареї типу АА /ААА.
2) живлення від вбудованого акумулятора. У першому випадку ми маємо плеєр, з задньої частини якого є роз'єм, куди можна вставити звичайну "пальчиковую" або "мізінцевую" батарейку (АА або ААА, відповідно). Звичайну батарейку заряджати суворо заборонено, бо це загрожує її протіканням і втратою корисних властивостей, таких, як час тримання заряду. Для плеєрів рекомендується використання не батарейок типу АА /ААА, а акумуляторних батарей такого ж розміру. У другому випадку плеєр споряджений Не виймайте акумулятор, який володіє великим терміном служби, ніж акумуляторна батарея, Але у випадку, якщо час тримання заряду стане вкрай низьким, то уникнути сервісного центру буде неможливо.

2. Як заряджати той чи інший тип плеєра?
Для плеєрів з акумуляторною батареєю є 3 можливості зарядки: 1) Заряд безпосередньо плеєра з вставленою батареєю від комп'ютерного USB-порту
2) Заряд батареї поза плеєра від стороннього зарядного пристрою.
3) Заряд вставленої батареї в плеєр від мережевого USB - перехідника. Перші два способи є найпопулярнішими, тому вихідна сила струму з USB - порту комп'ютера не перевищує 600 мА, що дозволяє безпечно зарядити акумулятор, а стороннє зарядний пристрій можна взяти завжди з собою і вставити в розетку в будь-який зручний час, при цьому швидкість заряду в другому випадку буде вище. Третій спосіб ризикований, і це пов'язано з тим, на яку вихідну силу струму розрахований той чи інший перехідник. В середньому це показник варіюється від 400 мА до 1200 мА. У першому випадку зарядка буде відбуватися вкрай повільно, в другому ж зарядка пройде швидко, але час використання плеєра значно скоротитися. Для плеєрів з вбудованим акумулятором можливі лише перший і третій способи заряду акумулятора....

Відповідь на запитання: Як зарядити плеєр