Як зарядити фотоапарат

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Hi-Tech

Купуючи цифровий фотоапарат, люди цікавляться всіма його сторонами. Скільки мегапікселів, повертається чи екран, чи є режим live view і т.п. Часто за всіма цими важливими питаннями ми забуваємо ще про одну не менш потрібної деталі фотоапарата - його акумуляторі. Дуже важливо знати, скільки годин може працювати ваш акумулятор і як його заряджати. Після покупки фотоапарата не варто ставити батарею відразу ж на зарядку, як роблять багато. Для початку потрібно її «розігнати».

Вам знадобиться:
Акумулятор від фотоапарата, зарядний пристрій для акумулятора, фотоапарат.

Інструкція:
1. Найперше, що потрібно зробити - це розрядити батарею повністю. Тобто фотографуйте і фотографуйте до тих пір, поки акумулятор не сяде.

2. Після цього дістаньте батарею та вставте її в зарядний пристрій Приєднаний до розетки. Нехай вона зарядиться до максимуму. Але ні в якому разі не залишайте акумулятор в зарядному пристрої після того, як він вже зарядився. Це згубно впливає на його властивості і обсяг потужності.

3. Як тільки батарея буде заряджена, знову вставте її в фотоапарат і знову розрядіть до повного виснаження. Так потрібно зробити 3-4 прогону повного циклу зарядки і розрядки.

4. Після цього акумулятор готовий служити вам і вашому фотоапарату вірою і правдою. Під час звичайного повсякденного використання стежте, щоб батарея завжди була добре заряджена. Але не варто її ставити на зарядку, Якщо вона розряджена лише наполовину. Дочекайтеся, коли залишиться хоча б один поділ або значок батареї почнемо блимати, попереджаючи про виснаження запасу енергії.

5. Якщо вам належить довго і багато фотографувати, і ви турбуєтеся, що одного акумулятора може виявитися недостатньо, купіть ще один. Нехай він буде запасним. Завжди носіть його з собою. Будьте впевнені, він вас не раз виручить....

Відповідь на запитання: Як зарядити фотоапарат