Як зарядити машинний акумулятор

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Hi-Tech

Заряд машинного акумулятора вироблятися від джерела постійного струму. При цьому використовуються різні випрямлячі, які дозволяють регулювати зарядний струм або напруга. Як правило, застосовують два методи для зарядки акумуляторних батарей: при постійному струмі або при постійній напрузі.

Інструкція:
1. Заряджайте автомобільну акумуляторну батарею при постійному струмі, який дорівнює величині 01 помноженої на 20-годинний режим заряду. До прикладу, якщо ємність вашого акумулятора дорівнює 60 Аг, то струм заряду буде дорівнює 6 А. Використовуйте регулюючий пристрій, який дозволить підтримувати сталість струму під час процесу зарядки.

8. Щоб знизити газовиділення і підвищити ступінь зарядженість акумулятора, необхідно східчасто знижувати силу струму із збільшенням зарядного напруги. Батарея вважається повністю зарядженої, якщо протягом 1-2 годин не відбувалося змін в струмі й напрузі. Недоліком даного методу заряду є необхідність постійного спостереження і контролю над величиною зарядного струму.

3. Скористайтеся методом сталості напруги для заряду машинного акумулятора. Ступінь зарядженості буде прямо залежати від величини напруги зарядного пристрою. Внутрішній опір батареї може призвести до того, що в момент включення величина струму може досягати 40-50 А. У зв'язку з цим зарядний пристрій повинне бути оснащене схемним рішенням, Що обмежує струм заряду величиною 20-25 А.

4. Підключіть зарядний пристрій до акумулятора автомобіля. Визначте полярність дроти, підключеного до ходової частини транспортного засобу. Як правило, він має мінусове значення. У цьому випадку необхідно плюсової провід зарядного пристрою з'єднати з плюсовою клемою батареї, а мінусовій провід - підключити до маси автомобіля. Провід при цьому не повинні контактувати з акумулятором або бензопроводу.

5. Увімкніть зарядний пристрій у мережу. Встановіть необхідний режим зарядки батареї. Перевіряйте процес зарядки і змінюйте параметри зарядного струму або напруги при необхідності. Після закінчення необхідно відключити пристрій від мережі. Після цього спочатку від'єднується мінусовій провід, а потім - плюсовою....

Відповідь на запитання: Як зарядити машинний акумулятор